Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hervis ugye nem árul kamu...

A hervis ugye nem árul kamu márkás cipőket?

Figyelt kérdés

Vettem egy nike cipőt és utána akartam nézni a neten de pont ilyet nem találtam

A modell neve alapján ebben feketenek kene lennie a fuzonek (de feher) es fehernek a pipának a talpán (de nem fehér)


Honnan tudhatom h eredeti e egy cipő?



2019. márc. 3. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti csak ott a legtobb modell olyan, hogy mar vagy regi vagy nem gyartottak belole sokat stb es ezert van, hogy nehez hasonlot talalni.
2019. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha eredeti cipő akkor a nyelvén kell legyen egy címke amin van egy 9 számjegyből álló SKU(serial)-nak nevezett szám, ezt a számot a cipő dobozán is meg kell találd, ha ezek a számok egyeznek akkor eredeti.Menj fel a Nike hivatalos oldalára ott mindegyik cipőről találsz adatokat, nézd meg, hogy biztos nincs-e olyan variációja a cipőnek mint amilyen neked van.
2019. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak eredetit árulnak
2019. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2# megtaláltam!! Köszönöm! És a röbbieknek is!
2019. márc. 3. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

2-es

Mert gondolod, aki hamisít, az nem bírja lelesni a számot a netről, majd 2 egyformát írni a cipőre és a dobozra ?

2019. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5# rajtad kívül mindenki értette a problémát és választ is kaptam rá

Amúgy sem gondoltam komolyan hogy a hervis hamisakat árulna de a 2esnek hála pontosan megtalaltam amit vettem :)

2019. márc. 3. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!