Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van a slimfitnél szűkebb...

Papics kérdése:

Van a slimfitnél szűkebb szabású ing?

Figyelt kérdés
Van kb 3-4 slimfites ingem de hogy őszinte legyek, azok max egy hangyafsznyival szűkebbek a normál fitnél, ezért vagyok kíváncsi arra, hogy van e a slim fitnél szűkebb.

2019. márc. 3. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Felmarkolod őket és elviszed szabóhoz. A konfekció nagyon keveseknek áll úgy, ahogy állnia kell, ráadásul márkáról márkára, sőt, márkán belül is változik. Sokszor még webshopokban is lóg a modelleken.
2019. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Úgy hívják,hogy Muscle fit.
2019. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Léteznek mindenfèle extra meg ultra slim feliratok is, de márkája válogatja.


Viszont maga a slim fit sem egységes, van ami alig karcsúsított, van ami jobban, meg kell több márkát nézni.

2019. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Calvin Klein ingektol nincs jobb , imádom őket.

pontosabban csak azok vannak nekem amilyen színben csak kapni lehetett megvettem.

Attól szűkebbet nem ismerek mert nekem ez jön be, de van több márka is ami hasonlo, de minek adtol szűkebb?

De amúgy a testalkatodtol függ , mert nekem ez feszül rajtam és látni a hasamat hogy milyen.

2019. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 10. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, a C&A-ban vannak elegáns body fit ingek
2019. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!