Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi alapján dönt valaki hogy...

Mi alapján dönt valaki hogy nadrág és sportcipőhöz harisnyát vagy zoknit vesz fel ha úgy is csak egy kis rész látszódik ki belőle?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Milyen kérdés már ez?:D Mikor mihez van kedve az embernek, mennyire van meleg/hideg vagy mennyi tiszta zokni van
2019. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan kérdés kedves első , hogy ha az ember farmert sportcipővel vesz fel akkor a zokni jobban dukálna mivel sportos a szerelés, és a harisnya elegánsabb a zokninál , akkor inkább bőrcipőhöz és elegánsabb nadrágboz menne.

Talán erre gondolt a kérdező.

2019. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem arra gondolt hogy mi mihez illik.
2019. márc. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvtől függ, időjárástól, meg időtől :) Elvégre egy zoknit gyorsabban fel lehet húzni, mint egy harisnyát! Meg beállítottságtól is akár. Van akinek a harisnya már túl k...ás, vagy csak simán nem szeretik. Persze van aki meg a zoknit nem szereti. :D
2019. márc. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nadrág alá akkor veszünk harisnyát, ha hideg van.
2019. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az alapján, h jobban szeretem a harisnyát a lábamon, mint a zoknit. Bár ha nadrág van rajtam és nincs túl hideg, akkor harisnyazoknit húzok. A hatást, érzetet tekintve ugyanaz, és annyiból tart fölvenni, mint egy zoknit. Amúgy azért szeretem jobban a harisnyát, mert amikor átveszi a lábam formáját, hőmérsékletét, akkor nem is érezni, h van rajtam valami, picit olyan, mintha mezítláb lennék a cipőmben, csak épp annak minden kellemtlensege (pl beletapad a láb, levételkor a talpbetét is kijön, összegyűrődik a lábammal stb) nélkül. Arról nem is beszélve, h kevésbé izzad bele a labam, mint a pamutba, mármint beleizzad az, csak amíg ha harisnya van rajtam néhány perc alatt kiszárad, míg a pamutnál akár még fél óra múlva is nyirkos marad..
2019. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!