Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok a Mayo Chix...

Ti mit gondoltok a Mayo Chix ruhákról?

Figyelt kérdés

Egy időben tetszettek. De most kaptam onnan egy télikabátot, meleg volt, meg szép, de már jöttek ki a varrások, meg kicwit olcsó hatást keltett azokkal a műszőrmékkel, max. 6-7 évvel ezelőtz gimnáziumban elment volna...

De vannak jó minőségű cuccok, mondjuk egy gyapjú pulcsim van, vagy egy kardigánom, amit szeretek.


De nem tudom, olyan vegyes.


Sokan azt mondják, hogy az életben nem vásárolnának ott, inkább iylen Zara vagy Mango vagy designer ruhákat vesznek.


2019. márc. 9. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gagyin néznek ki. Soha nem vennék fel olyan ruhákat.
2019. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Gagyi s tömegruhadarabok.


Számomra az egyediség s saját egyedi darabok lényegesebbek.


+az emberek zöme olyan sablonos s unalmasan öltözik.

2019. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jól néznek ki, tetszik a szín és formaviláguk, viszont anyaghasználatban nem ugorja meg egy nevetségesen túlárazott kínai üzlet szintjét.

Én is inkább vásárolok jobb minőségű fast fashion üzletekből (Inditex márkák, illetve Orsay, Tally, Mohito...stb.), mint hogy több tízezer forintot költsek egy kabátra, 2 hét után már nem hordható.

Egyébként a legtöbb “magyar designer márkáról” elmondható, hogy az anyaghasználatuk nevetségesen gagyi.

2019. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinai hatas kb
2019. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kínais hatást kelt az összes ilyen márka, Mayo Chic, Amnesia, My77. Túlárazottak és közben olcsó hatást keltenek, én sem vásárolnék ott. Mondjuk akinek ez a stílus tetszik, az hordja nyugodtan, de amit említesz boltokban (Zara) sokkal izlésesebb ruhákat lehet venni.


24/L

2019. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vidéken nincs, de most már én is így vagyok vele amúgy, tiniként tetszettek, de akkor is főleg az egyszerűbb kabátok, de azok is eléggé rosszul vannak elkészítve...
2019. márc. 11. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!