Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Volt, hogy fellibbent...

Lányok! Volt, hogy fellibbent a szoknyád, vagy nem figyeltél eléggé a szoknyára, és a szoknya alatt meglátták a bugyidat?

Figyelt kérdés
Mennyire volt ciki az eset? Mennyi idős voltál?

2019. márc. 12. 16:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt, es bugyi sem volt rajtam...izgi volt
2019. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

Volt, többször is. Sajna ezt nehéz kivédeni. Nyáron szeretem a vékonyabb anyagú ruhákat, szoknyákat, és ha jön egy hirtelen szél egyből fel tudja kapni a szélét :)

Talán a legcikibb az volt mikor estefelé randira combfixet és harisnya tartót is vettem szoknya alá pasim kedvéért, és jött egy viharosabb szél és hát fel is libbentette, ki is látszódott minden, hogy mennyien láthatták nem tudom, erre nem volt időm figyelni, de azóta meggondolom mikor mit veszek fel :D

24l

2019. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
14 voltam,amikor először felfújta a szél a bő szoknyám a nyakamba. Piros lett a fejem, mert azt hittem hogy mindenki az én fekete bugyim bámulja. Azóta többször előfordult már, de nem érdekel! A pasiknak had csurogjon a nyáluk, a csajok meg had irigyeljék a szép bugyimat. N36
2019. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

volt ilyen


sétálás közben egy erősebb széllökés felfújta a szoknyámat itt 23 voltam

buszon volt olyan amikor keresztbe tettem a lábam akkor láthatták itt 16

2019. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!