Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki újra elővenni a télikabát...

Ciki újra elővenni a télikabátot? Ti elraktátok egyáltalán?

Figyelt kérdés
A kocsim szerelőnél lesz a héten, így muszály vagyok gyalog/vonattal munkába menni. A combközépig érő pufi télikabimat már kb 1 hónapja elraktam, az autóban bőven elég egy pulcsi+bőrdzseki kombó, de ma reggel majd lefagytam benne, és ide még hidegebbet mondanak hét végéig. Ti miben jártok?
2019. márc. 12. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Fázol? Akkor szerinted ciki felvenni?


Amúgy muszáj... nem muszály

2019. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Az időjáráshoz kell öltözni, nem pedig az évszakhoz. Én az átmeneti kabátjaimban járok, a melegebbik -5 fokig elég és a vékonyabb sem túl hideg egy vastagabb pulóverrel és sállal.
2019. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, nagyon ciki lenne nem megfagyni!:D
2019. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát ne érdekeljen..egyáltalán nem cicki, inkább legyen meleged mint sem hogy fázz

Én nagyon fázos vagyok így else raktam :D

2019. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És a szekrénykulcsot lenyelted? Vagy mitől ilyen nagy ceremónia leakasztani újból a fogasról ?
2019. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy nap sem volt olyan melegem, hogy ne bírtam volna elviselni magamon a kabátot. Ma is [link] ilyen vidámabb színű kabátban mentem suliba. 17/l
2019. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem az embereket. Ha fázol és melegebb kabátra van szükséged, akkor felveszed a melegebb kabátod.
2019. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
te a budira is kocsival mész?
2019. márc. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy a kabátokat elsősorban azért találták ki, hogy komfortos érzetet nyújtsanak bizonyos hidegebb időkben is?

Amilyen hideg van, olyan kabátot kell felvenni hozzá.

2019. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!