Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindenkinek "elegáns" egy...

Mindenkinek "elegáns" egy szakadt farmer?

Figyelt kérdés
A farmer örök!!! Tudom és szeretem én is, de olyan furcsa, hogy mostanában "elegáns" viseletként hordják zakóhoz inggel,nyakkendővel, hölgyek a legdrágább kiegészítőkkel, cipővel a rongyos, szakadt, foltos farmereket. Partikon, színházban, egyéb un. puccos helyen elegáns viseletnek tartják. Csak nekem nem tetszik?
2010. júl. 3. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A szakadt farmer szerintem sem elegáns.
2010. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem elegáns, de én beleszerettem, még mielőtt divatba jött volna.
2010. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szakadt fermer nem elegán helyre való. egy trik3val nagyon jó, de zakóhoz nem való. Az első szakadt fermeremet 15 éves koromban hordtam. Most vagyok 34, örülök,hogy ismét divatba jött, mert imádom. Vettem is kettőt, de munkába nem hordom. /irodába dolgozom/
2010. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én fekete trikóval, csinos kardigánnal viselem és magassarkúval.

Pont mert nem vagyok 15 éves, hogy neonpink darabokat vegyek fel hozzá.

Egy bizonyos kor fölött (én 25 évesen már ide tartozom) másképp kell viselni az extravagáns cuccokat mint 15 évesen.


Hogy ne hülyén nézzek ki, igenis elegánsabb darabokkal kell normális viseletté tenni.

Szerintem.


De mindenki úgy hordja ahogy neki tetszik.


Ez kb. olyan hogy királykék csőgatyám azt is fekete trikóval hordom.


A hosszított színes bolondos felsőimet meg fekete vagy farmerszerű leggingsel.


25, L

2010. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a szakadt farmer nem elegáns, nem is illene zakóhoz stb. csak azért hordják így mert a D&G meg egyéb divattervezők divatba hozták


am nekem úgy van szakadt farmerom hogy már olyan régi hogy a térde ki van szakadva xD de azt csak akkor veszem fel ha tökmindegy hogy mi van rajtam.


elegánsabb helyre meg inkább vászonnadrág való.


26/F

2010. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
2.hszóló hány éves vagy?:D "Mielőtt divatba jött volna.." késssz
2010. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon jól illik zakóhoz, én még szmoking fölsőhöz is hordom. meg ing+mellény+nyakkendő kombinációhoz
2010. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A szakadt és koptatott farmer egyáltalán nem való zakóhoz. Akkor sem venném rám, ha ingyen adják.

20/f

2010. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!