Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki mit gondol a fehér fila...

Ki mit gondol a fehér fila disruptor cipőről?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, hogy rendeljek-e. Kinek higy tetszik?

2019. márc. 16. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
pesten ha körülnézel, a sok divatmajom mind ezt hordja a lábán. vegyél, jól néz ki, csak ne csodálkozz majd, ha szembejön veled 55x az utcán
2019. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Rögtön a magukat nagyon híresnek képzelő 14 éves instap!csákat juttatja eszembe. Tömeg, nagyon. Nekem személy szerint nem is tetszik, de így, hogy minden második emberen ez van biztos, ha tetszene se venném meg. Leginkább az új Adidas Superstarként tudnám jellemezni, bár abban a színek miatt egy kicsit több fantáziát látok. Mondjuk abból is a fehér fekete csíkokkal volt csak az igazán "menő".
2019. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem van lassan 1 eve es szeretem. De nagyon draga, inkabb veszek majd egy egyszeru feher platformos sneakert, mivel nagyon koszolodik
2019. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Én még a hype előtt rendeltem meg, szerintem nagyon szép cipő, de azt tanácsolom, hogy ennyi pénzt ne adj ki érte. Árához képest szerintem nem akkora durranás, a minősége is lehetne jobb. De erre az a magyarázat, hogy ami a Fila Korea oldalán 16ezer Ft az itt Európában 40ezer Ft.

Viszont én is nagyon szeretem, egy percre se bántam meg, de ennyi pénzt cipőre nem biztos, hogy még egyszer kiadnék.

2019. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon csunya egy cipő szerintem 😂
2019. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!