Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A New Yorker üzletekben lehet...

A New Yorker üzletekben lehet kapni "Fuck" feliratos pólókat. Ezt nekünk mit jelent magyar fordításban?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Oké, nem engedi leírni, de a férfi nemiszerv egy trágár megnevezése :D
2019. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Javítsatok ki,ha nincs igazam, de én úgy tudom hogy az említett szó a szexuális aktust jelenti.

Néhány éve láttam ilyen felíratú ruhákat,nem tudom mostanság lehet e kapni

2019. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
kb bass zameg
2019. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

21:08


Szerintem vegyél egy pár angol korrepetálás órát. :D

2019. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
to fuck - baszni
2019. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fuck, mint ige, angolul a b*szást jelenti, de legfőképp indulatszóként használják, káromkodnak vele. Így kb a b*zdmegre fordítható, a pólónál is ez a fordítás az érvényes.
2019. márc. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak azért kérdeztem, mennyire vállalható ilyen póló hordása, vagy ha nem, akkor miért gyártják ilyen felirattal. Az alap jelentésével én is tisztába vagyok.
2019. márc. 17. 08:52
 8/10 anonim ***** válasza:

A "fuck" az a "ßassza meg." párja.

A fuck feliratú pólónak nem sok értelme van. Olyat keress amire az van írva, hogy "Have to fuck right now."

2019. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A jelentését már leírták.

Szerintem szánalmas az ilyen feliratú póló. Én is szoktam káromkodni nem vagyok prűd és álszent, de közönséges egy ilyen póló. Főleg mikor a 15 éves kislányok felveszik. Értem én hogy ez a kedvenc hobbijuk, de na..

2019. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És lesz csodálkozás, ha egy angolul éppen csak tudó színesbőrű szó szerint értelmezi.
2019. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!