Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van más lány is akinek átlagos...

Van más lány is akinek átlagos magasság mellett elég nagy - 42-34-nál nagyobb - lábfeje van? Ti nem érzitek ezt cikinek, zavarónak?

Figyelt kérdés
Elég nagyok, 43-as lábaim vannak, viszont mellé csak 165 cm vagyok, szóval kicsit furcsán néznek ki szerintem a nagy cipők, nem mindig tudom mit vegyek föl, de pl mezítláb nem nagyon vagyok, nyáron sem. Ti hogy érzitek?

2019. márc. 21. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Szia kérdező! Férfiként mondom egyáltalán ne érezd cikinek,zavarónak. Férfi szemmel nem ez lesz az a tényező ami alapján vonzónak vagy nem vonzónak ítélünk meg egy lányt:)! Ha valaki szépnek,csinosnak lát téged akkor a 43-as lábaddal együtt fog annak látni:)! Remélem hasznos volt amit írtam! Üdv! 38/f
2019. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok, szülés előtt 40es lábam volt, most 41es van. Engem csak azért zavar ez, mert egyszerűen nem találok cipőt magamnak. A legtöbb helyen 40es a legnagyobb a nöi cipőkből. Szandált, topánkát képtelenség venni a lábamra. Már úgy járok cipőt venni, hogy azt nézem miből van 41es és nem azt, hogy tetszik-e, mert ami tetszik úgy sem lesz a méretemben.
2019. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtaposol velük?
2019. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én fiú létemre örülnék ekkora lábméretnek... Most 39es cipőt hordok :(
2019. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!