Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha bringás szerkóban van egy...

Ha bringás szerkóban van egy férfi akkor a biciklis nadrágra miért vesz fel ilyen oldalzsebes öregapám stílusú bő félhosszúszárú nadrágot?

Figyelt kérdés
A nők persze nem csak a pasik.
2019. márc. 23. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép????
2019. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ilyen zsákvászon ballon cuccot vesznek a nyúlós és ezáltal kényelmes mozgást biztosító nadrágra és ezzel a másik nadrág pozítív oldalát fogják vissza.


[link]

2019. márc. 23. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Feltételezem, olyan generációról beszélsz, akik még nem az emós világban szocializálódtak. Az ő közegükben elképzelhetetlen, hogy egy férfi is ki merhet nézni másképp, mint egy elbarmolt szarrakás. Csak nem képzeled, hogy majd testhezálló cicagatyában kimegy a kertkapun??? Á...
2019. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Mert hülye.
2019. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem szégyellik, hogy látszik benne a kidudorodó farkuk, meg feszül a fenekükön. Valószínűleg nem kaptak még pozitív visszajelzést csajoktól.


Én amúgy kivétel vagyok ebben, mert én nem veszek rá laza rövidgatyát. Csak simán a feszülős nadrág van rajtam.

Amúgy haver csajoktól már többször megkaptam dicséretként, hogy végre valaki, aki ezt normálisan hordja, nem pedig takargatva. Főleg a fenekem látványa miatt mondták. :)

Amúgy fordítva nekem sem tetszene, ha a csajok eltakarnák a feneküket. :)

2019. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is inkább arra gyanakszom,hogy hiúak!

Nehogy bármilyüket is meglássák mert mi fog történni...

Gondolom ez az a típus aki még a strandon is vádliig érő bő szárú lepelben bújkál.

2019. márc. 24. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Leggingset is lehet úgy hordani, hogy ne látszódjon a forma, én is szoktam,igaz az alkatom is jó hozzá, vékony egyenes karcsú lábak, lapos has.
2019. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

És abban mi a jó hogy először olyat veszek fel ami megfelelő az alkalomhoz, jelen esetben bringázáshoz, de azt kényelmetlenné teszem egy rideg nem nyúlós anyagú nadrággal?

Ha az egyik megmutatja az alakot a másikkal miért takarjuk?

Semmi értelme.

2019. márc. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!