Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A székesfehérvári C&A-ban sem...

A székesfehérvári C&A-ban sem árulnak már XL-es női ruhákat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be kérdezd meg...:=)
2010. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi enter ütöttem és elküldte azt akartam irni hogy én kb a fél ruhatáramat ott vettem XL XXL...stb. rengeteg van csak jol szétkell nézni
2010. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Én nem ott lakom, és csak akkor megyek arra, ha tuti van még ilyen osztályuk. Ugyanis eddig a Siófokiba jártam, de ott megszüntették az XL-es ruhák árusítását.

Ha ott sincs mást kell kitalálnom, de nem lopnám a napot és a pénzt azzal, hogy fölöslegesen odautazom.

2010. júl. 4. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt ugyan nem tudom, de a C&A-ban minden méret nagyjából egyel nagyobb, mint ami. A C&A S-es konfekció lóg rajtam, holott minden ruhám akkora. Nem tudom, próbáltad-e az L-eseket, de ha van lehetőséged, nézd meg, ki tudja!
2010. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!