Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Londonban sok a modellt...

Londonban sok a modellt kereső szakember?

Figyelt kérdés

Most megyünk nyáron CArdiffba(Wales) a családdal,és ott leszünk nagybácsikáméknál és uncsitesómékkal.ÉS minden álmom ,hogy modell legyek,vagy hogy felfedezzenek.ÉS az lenne a kérdésem,hogy van annak esélye,hogy felfedezzenek Cardiffban vagy Londonban? :D ÉS szerintetek erősen fogyjak mielőtt oda megyünk nyaralni?(a méreteim megfelelőek...90-60-90 alatt vannak kicsivel :)...175cm vagyok,és a súlyom is jó),de szerintetek fogyjak még azért?Nagyon örülnék,ha arra is adnátok választ,hogy sok modellkereső szakember van e Londonban,és Cardiffban? :D ÉS mit ajánlotok,mi a véleményetek mind erről? :) NAgyon örülnél,ha válaszolnátok,nagyon szivesen fogadok véleményeket

Kérlek irjatok

Köszönöm előre is :)


2010. júl. 4. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Londonban nagyobb az esélye mint Cardiffban.Sok szerencsét!
2010. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

London nem a divatmodellek fővárosa

hanem: Milánó, Párizs, Velence...ha ide eljutsz biztos lehetsz a sikerben,,...london csak egy a sok közül..átlagos

2010. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kössy :)

ÉS szerintetek nagyobb eséllyel indulok,ha fogyizok azért :) mert általában a vékony lányokat szúrják ki :D

vélemény erről? :D

2010. júl. 4. 12:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad a súlyod, így nem tudom mit mondjak erre, mi is szoktunk modelleket keresni, leginkább azt nézzük hogy szép tiszta bőre legyen, feszes, sportos, lapos has, formás inkább picit fiús alkat mint nőies, széles csípő nem igazán menő manapság.

Ja még a fogyással kapcsolatban, van azért egy határ, mert ha már nagyon lefogysz akkor beesett lesz az arcod és a melled is nagy eséllyel összemegy és lógós lesz. Na ilyen sehova nem kell.

Arra hogy Londonban felfedezzenek kevés az esély. Mivel rengeteg gyönyörű nő van ott. Angolul tudni kell még a modellkedéshez is. Elmehetsz castingokra persze, az semmibe nem kerül.

2010. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

általában a vékony lányokat/fiukat keresünk, de vannak kivételek ki milyen modellnek jo....sok a választék valamikor kövér lányokat keresünk valamikor csont és bőrt attól függ mit szeretnénk reklámozni...stb

írj ha van még kérdésed

2010. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy végigsétálsz az utcán, még nem fognak felfedezni... ha modell akarsz lenni tegyél is érte! menj el modellügynökségekhez, Magyarországon is vannak nagyon jók és megbízhatóak vagy jelentkezz szépségversenyekre stb, egy csomó lehetőség van, csak meg kell próbálni. ha AKAROD és teszel is érte /na meg szép is vagy :)/ akkor összejön
2010. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szinesbőrű vagyok,igy nem tudom,h kevesebb eséllyel indulok e Angliában....NAomi Campbellt is Angliában fedezték fel,Londonban :)

55 kg vagyok,és 175 cm.ÉS igy,mit gondoltok?

ÉS a modelleknek milyen étrendet szoktatok ajánlani?hogy mit egyenek,és mit ne? :)

Köszönöm előre is

2010. júl. 7. 00:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha mész a caztingraa egy tipp.

lehetöleg ne zabáld telemegad elöte söt még elöte nap seigyál sokvizet gyümölcsöket.

am megy ne egyél zsiros ételek sok gyümi zöldsgél viz(inkább mentes ásványviz)

2010. júl. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dejoo Cardiff :D szeretem azt a helyet, de sajna nem olyan hely, ahol zsongnak a szakemberek...Nem tul nagy varos (hamar kiismered magad) es hat kb sztem van a belvaros aztan onnantol mar nemsok minden :)
2010. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!