Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tud egy pulcsi jól állni...

Hogy tud egy pulcsi jól állni egy lányon?

Figyelt kérdés

Annyira tetszenek a pulcsik, meg a pulóverek is és nagyon szeretem otthon viselni őket, de hogy tud ez egy lányon jól állni?:D Felkötve a hajam nem vagyok szép, amúgy sem annyira, de az sem segít😆 és a kapucni csak felgyűri a hajam, vagy hogy mondjam.

A kapucni nélkülieket is nayon szeretem, de arra meg még nem jöttem rá, hogy kell viselni, hogy ne hasson túl “fiúsan”?:D



2019. márc. 29. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Sziia! Linkelek pár képet hátha segítek.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek közül tudsz válogatni. Remélem segítettek.


Illetve szerintem elég sok múlik azon, hogy hogy viseled. Mert ha csak "felcsapod" magadra akkor tényleg fiúsan nézhet ki, viszont, ha kicsit igazítasz rajta akkor máris nőies lehet. Meg mérettől és fazontól is függ+mit veszel még fel mellé.


Szép napot! ☺️🙂

2019. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, menf a zöld kéz :D nekem egyébként ilyenem van

[link]

De nem vagyok ilyen nagyon vékony :DD (kövér sem amúgy, inkább átlagos) és nem merem felvenni mert félek hogy nagyon nem nézne ki nőiesen, pedig itt a lányon is jól néz ki így:)

Szóval inkább itthonra használom vagy ha elnegyünk kirándulni a barátokkal

De ez vétek ezért a pulcsiért, mert nagyon szeretem :D

2019. márc. 31. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd fel máshova is, ne csak otthonra! Tuti jól áll!😃
2019. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy!:D
2019. márc. 31. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!