Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl sok ruhám van, de nincs...

Túl sok ruhám van, de nincs szívem eladni?

Figyelt kérdés

Mindig annak a híve voltam, hogy egy bőröndben el kell férjem az egész ruhatáram, ne legyenek ruhák mindenütt a lakásban, úgyse tudom az összeset felvenni.

A ruháim nagyrésze 3-4 éves, a 90% turis.

Vannak olyan nyáriruháim, szoknyáim, amik csak valamikor tavalyelőtt voltak rajtam, tavaly egész nyáron sort sem kerítettem rájuk, mert mindig valami mást vettem fel.

De akárhányszor odamegyek a szekrényhez, és úgy döntök, hogy el kéne adni a kék virágos ruhát, kétszer ha rajtam volt, vagy a fehér lepkéset, vagy a feketét, ami elöl cipzáros, esetleg a piros pliszé szoknyát...aztán amikor a kezembe veszem őket inkább vissza is teszem a szekrénybe, mert nincs szívem megválni tőlük.

Ha lenne lánytesóm (van, csak nem vagyunk egy méret), vagy barátnőm, akinek szüksége lenne rájuk, akkor persze szó nélkül odaadnám, eladni viszont nem megy.


Adtam már el dolgokat korábban, olyasmit is, amit szerettem, csak nem tudtam kihasználni.


Ti mit szoktatok csinálni a ruháitokkal, ha már úgy érzitek, túl sok van?


2019. ápr. 5. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Add oda rászorulóknak
2019. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet, valóban ezt kéne, de nincs szívem bedobni valami konténerbe, hogy aztán valamelyik turiban kössön ki.

Személyesen mint írtam, odaadnám, ha lenne kinek. Nem az összeset, de 3-4-et, amiről le tudnék mondani.

Tavaly vittem egy farmert egy rokon kislánynak, de azt azért, mert összement, és rám már kicsi volt.

2019. ápr. 5. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kevesebbet kellene vásárolgatnod, ha tényleg ilyen sok ruhád van. :) Az is rossz ötlet, ha "csak bámészkodni" mész be egy üzletbe, mert előbb-uótbb úgyis veszel valami "kihagyhatatlnat". Próbálj találni valami más elfoglaltségot, hobbit. Engedd el a ruháidat, hadd legyenek boldogok és lássanak még napfényt. :) Nem baj az, ha berakod egy gyűjtőbe, hiszen Hozzád is így jutottak, hadd okozzanak örömöt másoknak is egy kicsit.


Adj magadnak ultimátumot: határozd el, hogy addig nem vehetsz új ruhát, amíg ELŐRE meg nem válsz egytől. Ha 2 újabbat akarsz venni, akkor 2 régit menessz ELŐTTE. Így legalább több nem lesz. :)


Nekem vagy 30 (olcsó) körömlakkom van, de hogy minek, mikor évente egyszer lakkozom ki a körmömet! :D A boltban már rá sem merek nézni a körömlakkokra. Kb. 2 éve egyet sem vettem! Tudom, hogy banális téma, de ha az ember "rákattan" valamire, nem könnyű leállni, de lehetséges. :)


Sok sikert! :)

2019. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En siman eladom. Olyan aron, hogy nekem is megerje. Azt nem szoktam atirni, leakciozni, ha alkudozni akarnak, abba nem megyek bele. Max ha tobbet visz, akkor engedek egyuttesen az arbol.
2019. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb értékűeket eladom, a kisebbet elajándékozom.


Ha személyesen szeretnéd elajándékozni szétnézhetsz mondjuk az adjkirályon vagy megkérdezheted a helyi védőnőt, hogy ismer-e veled egyméretű nehéz helyzetben lévő anyukát.

2019. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami drágább volt azt eladom vagy cserélem gardrobcsere.hun.

Ami olcsóbb volt pl turis azt elajandekozom olyan barátnak aki hasonló méret és tudom hogy nincs pénze úgy vásárolni.

2019. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!