Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát választanátok...

Milyen ruhát választanátok júniusi esküvőre?

Figyelt kérdés
Rövidet vagy inkább hosszút? Szerintem a hosszú ruhák elegánsabbak, de viszont abba tölteni az egész napot táncolni stb nem olyan kényelmes, átöltözni viszont nem szeretnék. Ti milyen ruhát választanátok? Képet, linket is küldhettek. Köszönöm ha segítesz:)
2019. ápr. 8. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Rövid is lehet elegáns :D

Most nem tiszta, de menyasszonyi ruhát keresel vagy csak vendégként veszel részt?

Hány éves vagy, milyen alakod van?

Mert így nemtudok tanácsot adni


Nekem hasonló lesz persze nem feketében: [link]

2019. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Menyasszonyként vagy vendégként?


Ha vendégként, akkor egy csinos, világos, könnyed egyberuhát.

Most sok boltban látni ezeket a tüll anyagú virágmintásakat, szerintem valami ilyesmit vennék fel:

[link]

[link]


Vagy még esetleg valami csipkéset:

[link]


De én ilyen kis romantikus vagyok ruhák terén is, szóval nem biztos, hogy sokat segítettem....

2019. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kényelmetlen a hosszú ruha. Inkább a cipőtől függ a táncolás is.

Én egy hosszú szoknyát húznék fel egy csinos felsővel. Már lehet kapni sok elegáns hosszú szoknyát, nemcsak tipikus nyári szoknyákat. Én ilyet választanék, ha nem akarsz rövidet húzni. Hosszú, de mégsem olyan formális, mint egy alkalmi hosszú ruha.

2019. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vendég leszek, 26eves vékony testalkatú vagyok
2019. ápr. 8. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Öltönyhöz rövidnadrág ?
2019. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!