Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális, hogy a Parfois...

Normális, hogy a Parfois boltban vásárolt Rose Gold órám elszineződött?

Figyelt kérdés
Pont 1 éve vettem, 14 000 Forint volt a Parfois boltban. Mindig vigyáztam rá. Nem érte semmi, még víz sem. Nagyon szép rózsaszín színe volt. Azt vettem észre ahogy egyre jobban telik az időm az órám egyre narancssárgább lesz. Mitől lehet ez?? Nem használom mindennap, tényleg vigyázok rá, sosem érte semmi.
2019. ápr. 10. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, mert szerintem kicsit túl vannak árazva az ottani árak, nem érnek ennyit alapból.

Vannak márkásabb órák, ami mondjuk 20-30-40 ezer ft, de még ott is fakulhat, kopik a szín, mert nehéz tartósra megcsinálni az ilyen bevonatokat.

Általában az ezüst meg sárgaarany anyagában ilyen színű, de az összes többin csak egy bevonat van, ami nem olyan tartós.

2021. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!