Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a kifutó nike? Nemrég...

Ciki a kifutó nike? Nemrég vettem egy nike hakatát a sportfactory.hun, tehát eredeti de ez mar egy régi modell. Szeretnék majd venni kesobb air maxet is.

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki hogy egy kifutó nike-t vettem? mert manapság az airmax a menő

2019. ápr. 13. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Az a ciki, hogy ebbe méred a menőséget és ezzel akarsz önbizalmat vásárolni magadnak!
2019. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
ha neked ciki, add nekem, én vállalom a cikiséget
2019. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Az air max kb a legcikibb....
2019. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért szerinted a magyar, de inkább a világ lakosságának mekkora hányada annyira naprakész a Nike aktuális kínálatából, hogy cikinek tartsa ha valaki régi modellt visel? Ne viccelj már.
2019. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából azert vettem a Nike-t mert az előző cipőim hamar szétmentek illetve csúnyán feltörte a lábamat a cipő....de köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 13. 23:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk ez igaz,de kinézetre is egy kicsit retro
2019. ápr. 13. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak vásárolj,ne más véleményének! Ennyi. Pont.
2019. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Retro? Tudod mi a retro, a magnókazetta.


Amúgy a kérdés valóban az, hogy most menő szeretnél lenni, vagy önmagad miatt vásárolni? A kettő nem mindig van közös nevezőn. Sőt, a menőség sokszor nem is stílusos.


De ha az egyszerű, mainstream, könnyen megvásárolható emberek között szeretnél menő lenni, akkor váltsd le.

2019. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!