Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb turkáló...

Melyik a legjobb turkáló Budapesten?

Figyelt kérdés
Nincs semmi ruhám, amiben pl. megjelenhetnék egy állásinterjún, és pont most munkát kell keresnem. Kicsit el vagyok keseredve, hogy ennyire nincsenek ruháim, még nyári ruhám is alig van. Pénzem sincs, hogy normálisabb darabokat vásároljak, így arra gondoltam, hogy elmennék valami turiba, bár nem nagyon szoktam ott vásárolni ruhát. Melyik a legjobb Budapesten? A Háda például milyen? Ki lehet fogni olyan darabokat amiben az ember akár megjelenhet egy állásinterjún?
2019. ápr. 14. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A Corvin plázás Háda talán a legjobb most Budapesten. Viszont magasak az árak.
2019. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! köszi a választ. Mennyire magas? Akkor már megéri inkább egy olcsóbb üzletben vásárolni, ami nem turkáló?
2019. ápr. 14. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy pulóver 7000 és 10000 forint közé esik általában, illetve a ruhák többsége is 2000 és 7000 közötti áron vannak.
2019. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
C&A eléggé lesüllyedt egy olcsóbb turkáló szintjére árban is, meg színvonalban is.
2019. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vicc, milyen magasak akkor a Corvin Hádában az árak! 😂 Szeretek turizni, de egy használt ruháért sosem adnék annyit,akkor már inkább próbálkozz az Orsayban, ugyanannyiért kapsz csini ruhát állásinterjúra és legalább új, ha meg drágállod akkor a Nagykörúton vagy a Sugárban van Dorothy and Abys, ahol ugyanúgy kifoghatsz új márkás csini ruhákat Outlet áron (2-3 ezerért).
2019. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2019. ápr. 15. 09:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 a Dorothyra, de ha Sugárban vagy, érdemes benézni Hádába is :P
2019. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Campónában sem olyan rossz a Háda :)
2019. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Dorothy and Aby hasznalt ruha. Ra van belyegezve a cimkere. Ujabban eszrevettem. Sok szakadt foltos holmijuk van.
2019. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 qborka ***** válasza:
100%

Ha nem gyorsan kell, és van időd , energiád végigjárni Bp-t találsz olyan turit, ahonnan felöltözhetsz.

Bár nem szűkítetted, és BP elég nagy, van jó turi Az I. ker. Mészáros utcában, A Móriczon, A Marigt krt-Horváth utca sarkán. Illetve van a körúton I love Textil néven egy rövidáru üzlet, ahol van mindig pár ruha eladó, ezek újak és olcsók.

Cipőt találsz ( az is kell ám, nem csak ruha) a Páratlanban. Illetve a Mechwart ligetnél, az Árkád alatt is cipő turi lett.

2019. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!