Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszafizetik az árát 24 órán...

Laci199 kérdése:

Visszafizetik az árát 24 órán belül a megvásárolt terméknek?

Figyelt kérdés
Mai nap folyamán vásároltam 1 1 nadrágot a Bershkában és a Zarában, de mégsem tetszenek. Holnap szeretném visszavinni, blokkal mindennel együtt...Visszafizetik az árát vagy levásárlásra köteleznek?

#ruházat #Készpénz visszafizetés
2019. ápr. 15. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

1. Nem kötelezhetők egyik variációdra sem, ha nem minőség hibás

2. Ha pozitívan állnak hozzá, akkor levásárolhatod

3. Ha még jobb fejek, visszakapod a pénzt.

2019. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Törvényileg nem kötelesek visszavenni, ennek ellenére bizonyos üzletek meghatározott időn belül visszaveszik az árut. Nézd meg a blokkot, rajta kell legyen.
2019. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Alapvetően nem kötelesek. Hívd fel a két üzlet ügyfélszolgálatát, vagy a konkrét üzletet ahol vetted, és kérdezd meg.


A hibás termék is arra vonatkozik, ha gyárilag hibás, nem arra, ha lekávéztad, vagy fennakadtál a kilincsen és kiszakadt.


A 14 napos indoklás nélkül visszaveszik dolog meg csak online rendelt termékekre vonatkozik, de most nem erről van szó.

2019. ápr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A blokk hátulján elvileg rajta kell lenni. Manapság már minden Fast Fashion üzletbe általában a ruhák 30 napig visszavihetők, ha a blokk nálad van. Kiegészítők meg fél /1 évig. Nekem mérethiba volt és a csaj meg sem kerdezte miért viszem vissza, én meg nem magyarázkodtam (Pull and bear), volt, hogy farmer fakult ki egy mosástól, abból sem csináltak ügyet. Na, szóval blokkon rajta szokott lenni, de vidd vissza bátran.
2019. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!