Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kopik el a cipőm sarka?

Miért kopik el a cipőm sarka?

Figyelt kérdés
Havonta váltogatom a cipőimet, mert kilyukad a sarka a sok sétálástól. Hiába veszek drága cipőt, az is ugyanerre a sorsra jut egy hónapon belül. Tudnátok ajánlani olyan cipőt, ami legalább kibír 2-3 hónapot?

2019. ápr. 17. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

"Miért kopik el a cipőm sarka?"

Talán azért, mert viseled? :O Jé, tényleg.


Milyen cipőt veszel és hol?

Egyszerű Nike sportcipőt már lassan 2 éve hordom, igaz nem napi szerűen, de ilyenkor tavasszal és ősszel sokszor az van rajtam.

2019. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Deichmannban vásárolok, de még egynek se lyukadt ki. Valamit rosszul csinálsz.
2019. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az normális, hogy egy idő után elkopik, hiszen hordod, de én még a legolcsóbb cipőnél se találkoztam olyannal, hogy csak 1 hónapot tartott volna

most vagy te sétálsz extrém sokat, vagy nagyon nem vigyázol a cipőre vagy szörnyű minőségűt sikerült kifogni, más magyarázatot nem tudok erre


nekem a legstrapabíróbb cipőm eddig egy nike volt, ezt a márkát már próbáltad? de a legolcsóbb, 3000 Ft-os H&M-es tornacipőm is kibírt egy szezont (ami kb 4-5 hónap), szóval ez az 1 hónap nekem nagyon fura

2019. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy milyen orvos foglalkozik ezzel de szerintem kérd ki a véleményét. Igaza van az előttem lévőknek még egy rosszabb cipő is kibír egy hónapnál többet, furcsa hogy neked még a jobb minőségű is szétszakad, lyukas lesz.
2019. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem van cipőm csomó helyről, kínaiból 3 ezerért, Deichmannból 6ért, meg van huszonezres is, de még egyik sem lyukadt ki, van amelyik 3 éves, a sarka, talpa kopik persze. Mennyit gyalogolsz te? A lábad rendben van?
2019. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!