Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú férfi pólót...

Milyen márkájú férfi pólót vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni nyárra pár új pólót, ami viszonylag jó minőségű és elfogadható áron kapható. Lehetőleg ne fast fashion márka legyen. 24f
2019. ápr. 23. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nemtom én turiban veszem a pólóimat
2019. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Zara hm társai tökéletesek
2019. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nike
2019. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem fast fashiont szeretnel, de azert megis leirom a velemenyem, ja meggondolnad magad. Evek ota fast fashion uzletekben vasarolok, tehat rengeteg tapasztalatom van mar a minoseguket illetoen. A bershka es a zara poloi vekonyak, konnyen szakadnak, viszont a h&m es a pull&bear poloiban meg sosem csalodtam.
2019. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha szeretned, hogy felfigyeljenek rád, akkor vagy nagyon színes, nagyon flegma feliratú/mintájú pólót vegyél, találsz ilyet a Bershkában,H&M-ben, cropp és társaik

Illetve nagy divat manapság a márka jelzéssel ellátott felsők, Nike, Puma, Snipes, Levi's, Hollister, Pull&Bear

2019. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!