Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek van lehetoseg...

Szerintetek van lehetoseg termekvisszakuldesre igy?

Figyelt kérdés
Sissi crowntol rendeltem egy derekkarcsusitot, es fuzot. De igazabol semmit nem er. Annyi, hogy van a hasamon plusz egy reteg kb, de semmivel nem vagyok vekonyabb, es ugyanugy nem megy ram valami ruha. Nyilvan csodat nem vartam, hogy ram jon az xses barmi. Es szerintetek azt lehet, hogy visszakuldom ezt a hatezer parszaz forintos dolgot, es rendelek egy masik fuzot, ami nyolcezer valamennyi, es mivel visszakuldesnel a posta engem terhel, igy azt, ez a ket termek kulonbizetet fizetem? Tehat nagyjabol 3000et? Vagy ezt igy egyaltalan nem lehet? Nem, mi? Mert ez a cucc igazabol semmit nem er, a masik meg hatha

2019. ápr. 27. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugy hasznaltad, ahogy eloirtak az oldalon?

Egyebkent ne mondd, hogy semmit sem er, mert en azt hiszem pont az olcsobbiknal olvastam, hogy javitja a tartast 😂

Irj amugy az ugyfelszolgalatuknak, vagy hivd fel oket, de en meg egy oldalon sem hallottam ilyenrol amit szeretnel csinalni.

2019. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Senki nem fogja neked visszafizetni egy használt cucc árát, vagy másik árába beszámítani.
2019. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

„Senki nem fogja neked visszafizetni egy használt cucc árát, vagy másik árába beszámítani.”


Ez nem használt. Csak ki lett próbálva.

2019. ápr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tegnap bontottam ki, felvettem, es nem volt valtozas, szoval le is vettem. Szoval igazabol nem hasznalt, maskepp nem tudtam volna megallapitani, hogy nem jo.

A tartast lehet, hogy javitja, biztos az sem ert nekem, de alapvetoen nem emiatt vettem

2019. ápr. 28. 07:08
 5/8 anonim ***** válasza:

"viselés közben folyamatosan égeti a zsírszöveteket a hát, törzs, derék és a has területéről, segíti a fogyást és a testtartást is javítja! Edzés közben, vagy akár egész nap is viselheted! Anyaga rugalmas, elasztikus, így kényelmes akár egész napos használat közben is!"

Ez a 6ezer ftos fuzo leirasa. Miert gondoltad, hogy ugy jo lesz ahogy te hadznaltad? Ez nem felveszem es rogton ramjon az egyel kisebb ruha...

2019. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En sem ezt mondtam, hogy igy lesz.
2019. ápr. 28. 19:22
 7/8 A kérdező kommentje:

"Az mellett, hogy azonnal centiméterekkel csökkenti a problémás területek méreteit, "

Viszont ez is ott van

2019. ápr. 28. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Az interneten meg kell tanulni hogy ilyen nincs, ez olyan mint amit wishen reklamoznak fulbevalo es azt irjak melle hogy magnesessege miatt fogyaszt....

Ha a ruhaba valo beleferes a cel vagy a kis "parnacskak" eltuntetese akkor alakormalo fehernemu az ami "segithet"

De ez a fuzo sem rossz ha valoban edzesre hasznalod vagy raersz varni a celra

2019. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!