Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok egy olyan cipőt ajánlan...

Tudtok egy olyan cipőt ajánlani, ami kibir 1 évet legalább és megfizethető áron adják?

Figyelt kérdés
A deichmann-ban vett cipők közül eddig mindegyik szétment pár hónap alatt és unom már hogy vissza kell vinni mindig.
2019. ápr. 30. 08:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem sporthoz/hegymaszasra használom csak utcán.
2019. ápr. 30. 08:19
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Jó, és mi a megfizethető ár? Valakinek 80 ezer is az, más meg 10-et is sajnál.


Ortopédiai problémád nincs? Lehet oka az is, hogy gyorsan rongyolódnak a cipők.

2019. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Sport cipő? Vagy bőr, velúr félcipő?

Sportcipőt mindig sportboltban veszek. Adidas, Nike volt eddig, mindegyik évekig bírta. Amikor kidobtam, akkor sem az volt a bajuk, hogy szétjöttek, hanem, hogy elszíneződtek, kifakultak.

Félcipőt legtöbbször Humanicban vettem. Azok változó, hogy mennyit bírnak, de legalább 2-3 szezont kibírtak általában. Ebből én ha lehet, akkor bőrt veszek. De van műbőr is. Bőrcipő esetében maga a cipő tartósabb, ahogy észrevettem, viszont a bőr sérül, pl. meggyűrődik, szóval ezeket sem lehet olyan nagyon sokáig hordani.

2019. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a humanic-ot még nem próbáltam, megnézem majd. Normál utcai cipő érdekel, nem bőr.
2019. ápr. 30. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Akkor sportboltban nézd meg, ha meg olyan tornacipő félére gondolsz, akkor Office Shoes is jó lehet.
2019. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A deichmann-os olcsóbb cipőkre mások is panaszkodtak és a drágák se mindig jók. Nem az ár az elsődleges, hanem hogy kényelmes légyen és sokáig bírja.
2019. ápr. 30. 09:54
 7/9 qborka ***** válasza:
19%

Ha minden nap viselni akarod, a mai megfizethető cipők egyike sem bírja ki, talán a sportcipők.


Nekem sok cipőm van, a 30 ezres Yellow cab cipőm másfél év után kuka érett lett, pedig nem hordtam sokat. Az Aldis cipőmet, amit turiban vettem, többet hordom, mint azt hordtam, lassan 3 éve és még semmi baja.


Sok múlik valóban a lábad sajátosságán.


Szerintem csináltass egyet TB-re, ortopéd szaküzletben Nekem is van, szeretem, valódi bőr, Budapesten készült. Azt hiszem 7000 forintba került, de lehet hogy 7500.

2019. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig éri meg az olcsóbbat venni. Egy olcsó cipő bír 2 hónapot, egy drága lehet éveket is. A Deichmann nálunk is alig bír pár hónapot.
2019. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a Croppról rendeltem olcsón vászon cipőt azt hordom utcára 2 év alatt 2 kisebb hibája lett, de házilag megoldottam. Deichmannal én is megjártam régen 30 ezres cipők és heteket bírnak. Még a kínais is tartósabb volt, de legalább 3 ezerből megúsztam. Soha többet nem vásárolok ott.
2023. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!