Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel lehet egy magasszárú...

Mivel lehet egy magasszárú Converse cipőt igényesen hordani?

Figyelt kérdés
Hosszú, rövid nadrág? Hosszú nadrággal csak szűk, bokavillantós farmer esetében? Szerintem az hülyén néz ki ha rálóg a farmer a szárára. Valamint piros a Conversem. Egy piros póló, fekete farmer mellé jól állna? Köszönöm a válaszokat :)

2019. ápr. 30. 22:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamint hosszú vagy bokazoknival jobb?
2019. ápr. 30. 22:04
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a converse az annyira egy alapdarab, hogy bármivel bárhogy felveheted ahogy kényelmes. Ne az érdekeljen mások mit gondolnak, viseld ahogy neked tetszik. Egy ilyen drabot amit ennyi ember hord, tedd egyedivé azzal, hogy olyan szettekben viseled amivel te jónak látod nem azzal ami mások szerint néz ki jól.
2019. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettővel jó. Hosszú esetén szerintem egy szűkebb szár jó akár ráhúzva is, de felhajtva is nézhet ki jól, sőt, akár jogger gatyával is meg lehet nézni. Rövidnél meg nincs kérdés. A leírtak jók lennének hozzá, de pólóban én inkább fehérben, vagy szürkében agyalnék...
2019. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Ajànlom ezt az oldalt! :)

Tök jókat írnak , és nagyon jó szetteket mutatnak be hosszú szàrú converse cipővel!


[link]

2019. máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hosszú farmerrel hordom. Nem bokavillantós, pont a cipő vonaláig ér. nyáron majd rövidgatyával is fogom hordani.

Könnyű helyzetben vagyok mondjuk, kb az összes pólóm kék, fekete vagy fehér, mind illik a sötétkék csukához ( + fekete farmer)

2019. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!