Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 éves fiú vagyok és kényelme...

17 éves fiú vagyok és kényelmesen érezném magam egy szürke melegítőnadrágban az iskolában. Mennyire lenne ciki hordani?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Attol fugg milyen. A bokánál szűkitett az divatos, semmi baj nincs vele. De az az ugenytelen ralogos macinaci, azt inkabb ne.
2019. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bokánál szűkített.
2019. febr. 17. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nincsen vele semmi baj.
2019. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Kiröhögnének és szűzen halnál meg!
2019. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem vannak bizonyos ruhadarabok, amit nyilvánosan hétköznapi viseletként felvenni cikibb, mint csupaszon járni. Ezek a melegítő gatyák ebbe a kategóriába tartoznak.
2019. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Iskolába nem való a mackónasrág, max tesire.
2019. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Néhány hete láttam egy gimnazistát, aki melegítőnadrágot viselt, de az nem szürke, hanem katonai mintás volt. Ráadásul kissé kifakultnak is látszódott. ( Szinte biztos, hogy fakult volt. Az út túloldaláról is úgy nézett ki. ) Hogy szűkített volt-e, vagy sem, nem tudnék biztosat mondani. Talán nem.

Ahhoz képest a te szürkéd, biztos, hogy jobban mutat.

Bár én is úgy gondolom, hogy iskolában ilyet nem illik viselni. Viszont a társaid, a gimnazisták nem az illemet tartják elsődlegesnek. Véleményem szerint a reakciójuk vegyes lehet egy ilyen helyzetben. Lesznek olyanok, akik majd kinevetnek, olyanok, akiknek közömbös, és olyanból is biztos lesz bőven, akik úgy gondolják, hogy "menő" vagy, hogy ilyet be mertél vállalni.

2019. máj. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Semmi gond nincs a melegítővel, nem értem miért tartja valaki igénytelennek, és sokszor hordok melegítőt, ha olyan kedvem van, akkor farmert, akár öltönynadrágot is, mindegyikben ugyanúgy érzem magam. Az a lényeg, hogy neked legyen kényelmes. 20/F
2019. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én mindig melegítő és kapucnis pulóver kombóban megyek mindenhová ahová csak tehetem, főleg Nike van

Csajom kifejezetten szereti

2023. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!