Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lila és a vörös megy együtt?

A lila és a vörös megy együtt?

Figyelt kérdés
Az hajam az ilyen sötét vörös színű és tegnap esküvőre hívtak ráadásul felkértek koszoruslánynak, de a ruha mindenkinek egy forma lesz és lila. Nem tudom pontosan milyen lila, de a mennyasszony egy kicsit sötétebb árnyalatot szeretne. A hajam menne a ruhához vagy nagyon hülyén nézne ki szerintetek?
2010. júl. 6. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Hűűű de szép lehet az a ruha *.*

Szerintem nem lesz ezzel a dologgal gond. Természetes vörös a hajad? Mert attól is függ.

2010. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem festet vörös...
2010. júl. 6. 11:16
 3/10 anonim ***** válasza:
2 szín alapból nem megy egymáshoz annyira, viszont neked a hajad vörös így sztem az egyáltalán nem gáz :)
2010. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát egy lila nadrág egy vöröse blúzzal az elég gáz,de hogy a hajad színe vörös és még természetes is így nem hinném,hogy rossz,mondjuk ezt jobb lenne látni.
2010. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem jó párosítás.
2010. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazából nem tud mit csinálni. A menyasszony nem fog sztem ezért mást színt választani. Semmi gond ezzel. Nem a legjobb, de nem is vészes.
2010. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen. Valóban nem fog a mennyaszony változtatni a színen. De ha nagyon gáz együtt akkor átfestem a hajam mondjuk gesztenybarnára, vagy valamilyen más színűre. Ezért kérném a véleményeteket.
2010. júl. 6. 20:12
 8/10 anonim ***** válasza:
látni kellene, 2 szín tényleg nem passzol egymáshoz, bár ha így jobban elképzelem a dolgot, nem vészes, szerintem felesleges átfestetni!
2010. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont a fordítottja van, mármint a hajam lila, és emiatt soha nem veszek fel piros felsőt, mert egyszerűen nem mutat jól a kettő együtt. :D

De most emiatt az alkalom miatt szerintem felesleges átfestetned a hajad.

Csináld meg kontyba a hajad, lényeg hogy ne "omoljon rá" a ruhára, így talán nem lesz olyan feltűnő, hogy két össze nem illő színt "viselsz". :)

2010. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jol talal a voros es a lila egyutt . a baratnomnek is festett voros a hajszine es altalaban lila ruhakban jar . nagyon gyonyoruen nez ki . egyenesen imadnivalo . szerintem ne fesd at a hajad szinet , mert ez a ket szin talal . es inkabb legyel boldog hogy teged is megbamulnak a szepsegedert nem csak a menyaszonyt . maskulonben ha jol all neked a voros haj akkor nincs mitol felj biztos talal lila ruhaval is
2010. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!