Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem kényelmetlenek a...

Csak nekem kényelmetlenek a farmerek?

Figyelt kérdés
Az istenért se tudok egy kényelmes farmert találni, az összes olyan érzés számomra mintha egy rideg, kemény, rugalmatlan karton doboz - ruhaanyag ötvözetet vennék magamra. Pedig a kinezetüket imádom. 1-2 farmeren élek már kb 3 éve mert csak azokat tudtam tolerálni miután ronggyá hordtam. A farmer betörés újabb sátáni rituáléján pedig nem szeretnék mégegyszer átesni. Tudnátok jó farmeteket ajánlani amik puha anyagból készülnek? Vagy esetleg kinézetre hasonló kaliberű ruhadarabokat amik kényelmesek? Köszönöm! 21/F

2019. máj. 2. 01:38
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Én szeretek hordani farmert, hosszút és nyáron rövidet is. Nekem eddig a Lidl farmernadrágjai jöttek be legjobban, anyaga miatt is meg árban is jó. Nagyon rugalmas, puha és divatos. De! Egyvalami nagyon zavar. 56-58-as a méretem. nagy méret, nem is vagyok nádszál. és minél nagyon a nadrág, egyre nagyobb a nyílás a nadrág alján is, a bokánál. Ilyenkor jó megoldás az a farmer, aminek a bokájánál gumis, de ilyet nem mindig találok a Lidlben. Szóval nekem ez az egy bajom van a farmerekkel. Felhajtani meg utálom, csúnyán is néz ki úgy.

19/f

2019. máj. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

1es válaszoló, ezen egy varrónő tud segíteni fillerekbol beszukiti a szárát.


Amúgy pl C&a ban van olyan farmer, ami nagyon puha, szinte már melegítő anyaga van, és szűk szárú.

2019. máj. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is, pedig fiatalon szerettem őket. Lehet, hogy a korral jár, de ma, 43 evésen nagyon kényelmetlennek érzem őket.
2019. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát... nem tudom, hogy férfi verzióban is van-e, én a H&M-ben vettem olyan farmert, ami direkt "feather soft", olyan érzés, mintha egy puha pamut naciban ülnék egész nap.. :D
2019. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha kényelmetlenek a farmerek, viselj a méretednek és alkatodnak megfelelőt. Ha nincs, ami passzolna, egy szabó tud segíteni.
2019. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Ne is csodálkozz, nekünk férfiaknak ez jár!

Sprőd rugalmatlan zsákvászon anyagból szőtt kényelmetlen szharok!

De velem nem bhasznak ki a tervezők én ezért vásárolok a női osztályról magamnak bizonyos ruhákat.

A farmerek piszok kényelmesek nyúlik minden irányba és puha az anyaga.

Azt hiszik egyesek ,hogy ez a komfortérzet csak a nőket illeti, hát NEM!

2019. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk, hogy az egyes választ ki és mi alapján pontozta le, továbbra sem értem... Elmebaj...
2019. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Vékony anyagút vegyél és legyen benne elasztán. Én Wrangler Texast hordok évek óta, nagyon kényelmes.
2019. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

7.

Én voltam aki lepontozott, és hogy miért? Mert engem is mindenki lepontoz így én is viszonzom.

Nem személyed szerint csupán mindenkit gondolkodás nélkül osztom..

2019. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is válogatós vagyok a farmer térén én mindig laza bő típust keresek hagyományos farmer anyag, sőt farmer nadrághoz meg pedig nem használok boxer alsót símán meztelen veszem fel, régeben az volt a bajom be gyűrte a boxert a far pofába amikor le ültem. elég zavaró volt, így meg ha le ülök akkor a farmer nincs mit be gyűrjön, maga a farmer varrása megy be de akkor az ki is jön ha nem ülök, nekem ez így vált be nagyon kényelmesen, bő farmer boxer alsó nélkül.
2021. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!