Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14-15 éves fiatalok! Mi volt...

14-15 éves fiatalok! Mi volt a legdrágább ajándék amit kaptatok? Mennyibe került? Hány évesen kaptátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 11:52
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
6%

az életemet 1-2 percesen ugye mijen gyorsan vettek nekem valamitXD!

6 évesen a tévémet 120.000!

7-évesen a 4-es épemet 130.000!

12 évesen az érintő képernyős telefonomat 100.000

!!!

laptopomat 300.000!

és nem hazudok mert 5 évig spóroltam a pénzemet mert mamámtól szülinapomra mindig kaptam 20.000 mert nem tutta miket szeretek és at mondta vehetek magamnak azt amit akarok ugyanez volt a nagynénémmel úgy hogy volt nekem is redesen pénzem!

2010. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
9. válaszoló vagyok. Tom, gyorsan reagálok, de csak most jöttem újra géphez. Szóval: Miért kellett lepontozni? Csak azért, mert nem írtam, hogy mennyibe kerül? ._.
2010. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

16l a gepem asus 150ezer korul

a galaxy ace telo 59ezer kpban most fel eves de holnap jon az iphone 4 *.*

akk az igazi bor kabat amit.unokatesomtol kaptam

a hugom lulu cicaja interaktiv az volt 25ezer

akk a teli kabatom 20ezer

kb ennyi de lehet van meg tobb is

2013. júl. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Iphone4S akkori 120e ft kp-ban de a legdragabb ajandek amit kaptam az az eredeti LV Speedy 40 715€

Es egy foulard (LV Trunks fajta) 115€ Eredeti mind.

2015. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Jajj de régi ez a kérdés :D Azért a kedves divattervező hallgató (vagy volt hallgató) figyelmébe ajánlanám, hogy bár lehet nem tanítják az iskolákban, mégis divatba jött ez, hogy márkás táskákat Converse cipővel hordanak (weheartit, tumblr, pinterest...). Az pedig, hogy valakinek eredeti-e vagy sem a táskája... Persze 2010-hez képest ma már sokkal több a replica és sokan ha meglátnak egy lányt márkás táskával, akkor reflexből arra gondolnak, hogy tuti hamis, pedig vannak akiknek tényleg eredeti ami a kezükben van. Barátnőmnek 15 évesen már eredeti Prada táskája volt/van, az apja 2 millió-t keres havonta. Nem hinném, hogy bárkinek is joga van megkérdőjelezni azt, amit más ír. Mindenkinek lelke rajta, hogy mit mond.


Én nem vagyok olyan helyzetben, hogy bármit megkaphatok. Nekem a legdrágább dolgom, az a 125 ezer Ft-os laptopom.

2015. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!