Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az outfit mennyire passzol...

Ez az outfit mennyire passzol nyáron? Illetve ehez milyen inget vagy felsőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyasmit szeretnék hordani, hogy fekete farmer, nem olyan olcsó, sportos a kialakítása, ehez fekete vagy sötétkèk hosszú ujjú ing, betűrve és egy fekete övvel, pl versace vagy calvin klein-es el. Egyébként 175cm körül vagyok, testben és vállban nem vagyok vékony, de alkarban igen,ezért szerintem ettől csak rosszabb lenne lógós vagy akár szűk pólóban lennem, sajnos nem állnak jól.

2019. máj. 6. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Biztos, de miért számít, hogy kálvinklájn?
2019. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem számít, csak példa.
2019. máj. 6. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

A sötét szín és a sűrű anyag nem jó nyárra. Meg fogsz benne dögleni. Ettől függetlenül is elég monokromatikus összeállítás.


Vékony, laza szövésű pamut, gyapjú vagy lenvászon, lehetőleg világosabb színekben. A hosszú ujjú ing jó döntés, hűvösebben leszel, ha nem vág közvetlenül a bőrödre a nap, de a sötétkék megint csak egy üvegház.

2019. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

És jó lenne magyar szavakat használni amíg nem hagyod el az országot!

Majd utánna jöhet a második anyanyelvünk.


Talán öltözék vagy öltözet.

2019. máj. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!