Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek is le szokott...

Lányok, nektek is le szokott csúszni a titokzokni a lábatokról?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy olyan cipőt, amibe a sima bokazokni nem néz ki jól, úgyhogy vettem egy pár fekete titokzoknit, viszont akárhányszor felveszem vele a cipőt néhány lépés után érzem hogy leesett a sarkamról és begyűrődik a talpam alá, és rettenetesen idegesít.

2019. máj. 7. 12:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ha lecsúszik az tényleg idegesítő.Olyat szoktam használni, amelynek a sarkán szilikon csíkok találhatóak, ezért nem csúszik le.

Nyáron inkább flipflopozom ;) (f)

2019. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de nekem még a sima bokazokni is lecsúszik. A divat meg először azzal kezdődött, leszóltak a hosszabb zoknim miatt, hogy "harisnyát" hordok. De ez a kivillanó boka fiúk esetében nem csak hogy röhejes, hanem mindenki számára egészségtelennek tűnik. Sokan még télies időben is hordják, és nem értem, hogy "nem fagynak meg". Szerintem nagyon meg lehet fázni, lányoknál meg felfázni is... Legalább annyira káros divat, mint amennyire a csípőnadrág volt. Én is szeretem nézni a lányokon a minél nagyobb fedetlen testfelületeket, de engem ez annyira zavar, hogy nem is kezdenék olyannal, aki így öltözik. Szóval egyetértek azzal, aki nem ért egyet azzal, hogy vannak ruhadarabok, amikkel "a sima bokazokni nem néz ki jól". Még a sima zokni is jól néz ki bármivel, ha megfelelően választja az ember!
2019. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Mekkora ügyet tudnak csinálni egyesek abból, hogy kin milyen zokni van, istenem😂 vegyetek be Xanaxot. Valakinek ez tetszik, valakinek az.


Igen, 1-2 cipőben lecsúszik, bárhol veszem, szilikoncsík ide, szilikoncsík oda. 😅

2019. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23-as

Igen, pont azok csinálnak belőle ügyet, akik titokzokniban járnak. Egyrészt mert majmolják a többit, másrészt, mert leszólják, aki mást merészel hordani. Akkor most ki a hülye?

2019. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igaz, itt is ott is van igazság.
2019. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!