Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyomott mintás pólón repedezik...

Nyomott mintás pólón repedezik a minta. Lehet valamit csinálni vele?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon.
2019. máj. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kidobni.


Ezek a fajta mintás ruhák rövid idő után kukába kerülnek.


Nem ajánlom

+ egy jó alkaton egy sima egyszerű, jó szabású ruházat ezerszer többet ér. 😉

2019. máj. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Mivel tíz évig toltam egy polóboltot, van egy tippem. Nyomd le egy hőpréssel. Az elvileg összeolvasztja a minta anyagát, és ha meg nem is szűnnek a durva repedések, de kicsit "összeállnak".


Hol találsz hőprést? Ott, ahol pólót nyomtatnak.

2019. máj. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezt már vásárlásnál el lehet kerülni. Alapvetően kétféle* mintás póló létezik. Az egyik a vasalt mintás, ami egy kalap szar. Felválik, repedezik, a bolt polcáról egyenesen a kukába való. A másik a szitált, ami sokkal tartósabb.


*van még varrott, hímzett és festett is, de gondolom itt valami zenekaros pólóról van szó, ami maximum festettben létezhet, de alapból kétszer annyi az indulóára, mint a szitáltnak. Viszont abszolút ez a legtartósabb.

2019. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavar, míg CSAK EGY KISSÉ repedezett, mert addig még jól is néz ki, mert a színei még megvannak sok-sok-sok helyen, és mégis, kissé antikolt. De ha már nem lehet kinézni a mintát rajta, akk már sz r, kidobom.
2019. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
A vasalt minta sem szar, nem is repedezik, ha nem a legolcsóbb, húsz éve elavult technológiával készül. Én rengeteg vasalt mintát készítettem (több ezres tétel), és minden szempontból megkülönböztethetetlen a szitázottól.
2019. máj. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nos igen, zenekaros pólóról van szó. Nem tudom milyen féle mintanyomót használnak, de a póló így néz ki:

[link]

Mivel magyarországon ezt nem lehet megvenni, úgy gondoltam hogy megszerzem a mintát és úgy minden nagyon király lesz, ha ajándékboltban megcsináltatom.

Nos, vannak helyek ahol még kopott a minta, de ami a legjobban zavar az ez:

[link]

A póló hátán felirat is van, az sem éppen olyan mint eredeti állapotában. A póló csak kézben volt mosva.

Mivel nem vagyok annyira tehetős, úgy gondoltam hogy a pólóimat itt fogom csináltatni, mert 3500 forintért meg tudom venni, és nem kell érte kiadni 6-7 ezer forintot, mint amikor az eredetijét veszem. De akkor úgy tűnik, hogy azt jobban megéri megvenni.

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.

További válaszokat is várok.

2019. máj. 12. 13:24
 8/8 A kérdező kommentje:

És még szeretnék két pólót csináltatni, amiknek így kellene majd kinézni:

[link]

[link]

Próbálok minnél olcsóbban hozzá jutni a cuccokhoz, de ha a minta sérül rajta akkor szerintem nem éri meg.

2019. máj. 12. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!