Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb mennyi pénzt érdemes...

Kb mennyi pénzt érdemes minimum rá szánni egy napszemüvegre?

Figyelt kérdés
Szeretnék venmi egy megbízható napszemüveget, ami nem rontja a szemet és meg véd az UV sugárzástól. Néztem is az interneten párat, találtam 7 ezertől egészen 120 ezerig is, viszont én olcsóbbat akarok inkább venni, csak nem olyat ami kerül 1000 Ft-ba, mert amúgy olyanom van is, de azt ha fel veszem egy idő után fájni fog a szemem, szóval ezért is mondom, hogy olyat szeretnék vásárolni ami korrekt áron van és megbízható.
2019. máj. 12. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egyik kedvenc napszemüvegemet munkavédelmi boltban vettem 1500 Ft-ért. Divatos, mutatós, és német TÜV minősítése van.

A másik kedvenc darabom az ALDI-ból van hasonló áron. Nagyon jó minőség az is, nem fájdul meg se a fejem, se a szemem benne.

Úgyhogy nekem saját tapasztalatból 1500 Ft a minimum. Ezek beváltak.

2019. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!