Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövid a felső testem, hosszúak...

Tappancs999 kérdése:

Rövid a felső testem, hosszúak a lábaim, ez visszataszító lányok?

Figyelt kérdés
182cm vagyok,és a felsőtesten rövid, a lábaim hosszúak, felveszek egy M bluzot és letakarja a fenekem mintha nem is lenne, ha S veszek akkor furán nézek ki hogy olyan hosszuak a lábaim. Ugy irigylem azokat a ferfiakat akiknek egyenlő a lába és a felsőteste is. Én magam igy visszataszitonak tartom. Ismertek mé olyant aki hasonló helyzetben van? Esetleg csak en gondolom hogy visszataszító?Egy ideje evel a problémával küzdök, kezdek komoly depresszióba esni miatta :(( Komolyan kérlek segitsetek, irjatok hogyan nyujthatnám meg...persze csontot nem lehet de...valamit csak....Lányok mi a véleményetek erről? Mellesleg mikor a fejem oldalból látom rohadt rondán nézek ki...elölről még elfogadható...irjatok véleményeket légyszi

#öltözködés #kinézet #Rövid felső test
2019. máj. 14. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb férfi amugy ilyen nekem fel se tűnik, inkább lennél hosszú törzzsel és rövid lábbal?:D Szerintem totál túlgondolod.
2019. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz, jobb mint forditva, ez a baj hogy lehet tulgondolom....nem tudom :(((
2019. máj. 14. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Egész biztosan túlgondolod :D
2019. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De másoknak mikor látom szép hosszú felsőtest, nekem peddig...pfff ha a lábaim ne lennének olyan hosszúak...sokszor nézem hogy 188cm 187cm csávok csípője ugyan ott van ahol nekem..de persze a felsőtestük hosszú...lehettem volna magasabb is ha nem rontja el a genetikám :((
2019. máj. 14. 23:16
 5/6 anonim válasza:

Keress rá: Nipsey Hussle

A csávó nagyon ikonikus underground rapper volt, ráadásul saját ruházati márkája is volt. Nézz rá pár videóklippjére.


Én is olyan adottságokkal rendelkezem, mint te, mondjuk engem nem zavart soha, de mikor el kezdtem hallgatni az öcskös zenéjét (nyugodjon békében), elég durván inspirált a divatban is. :)


Mondjuk, ha te nem szereted annyira ezt a stílust akkor sajnos nem tudok mással szolgálni.


De azért fel a fejjel cimbi!

2019. máj. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, meghalgatom ;))
2019. máj. 15. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!