Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lagziba vendágként milyen...

Lagziba vendágként milyen ruhában menjek?

Figyelt kérdés

Kis korom óta nem voltam esküvőn,nem tudom miben mennek manapság. Ti miben szoktatok menni?

Huszonéves lány vagyok,szeretem a nőies,elegáns akár extravagáns ruhákat is. De azért itt mégis vannak határok.Gondolom fekete-piros-fehér nem lehet. De bordó esetleg? Nem hordok más színt. Esetleg púderrózsaszín...?

Nem akarok rövidet,de túl hosszút sem,mert lagzi lesz,és sokat kell mozogni-táncolni. Nem szeretnék tüllös,fodrosat. Inkább a testhezálló ruhákat,mert homokóra alakom van.

Ez már gondolom túl rövid lenne..

[link]

[link]

Ilyesmik esetleg?



2019. máj. 15. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én inkább valami vidámabb ruhába mennék. Szerintem a púder rózsaszín jó ötlet.
2019. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ezek a ruhák elmennek, bár az elsőnek elég nagy a sliccelése, nem biztos, hogy kényelmes benne táncolni, de sok csajon láttam hasonló ruhát. (soha nem hordtam ilyen ruhákat, ezért nem tudom mennyire kényelmes) Én a ceruza ruhákat szeretem. Térdig érő, nem mély dekoltázzsal, visszafogott kiegészítőkkel. Elegáns, kényelmes.

A púderrózsaszín szerintem is jó választás, valamint egy virágmintával se lehet mellé lőni.

2019. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Cipőből készíts be egy kényelmeset is, mert nem fogod bírni egész nap a magassarkút. Sőt, sokan az ebéd, vagy vacsora után átöltöznek valami kényelmesebb ruhába. Számolni kell a kánikulával, de egy hűvösebb nappal is, szóval legyen a ruhához illő kabát, felső. Ha kánikula van, akkor meg kerülni kell a nejlon és túl szűk cuccokat, különben elájulsz a szeánsz közepén.
2019. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Váltócipőt mindenképp viszek. Gondolkodtam azon is hogy két ruhát veszek,egy elegánsabbat a szertartásra és egy bulisabbat az estére,de még nem vagyok benne biztos hogy dupla árat ki akarok adni ezért :D plusz a cipők is ugye...Egyébként szeptemberben lesz,még nem tudni milyen időre számítsak,szóvalaz előtte való hetekben terveztem megvenni a ruhát.
2019. máj. 15. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Bemész az orsayba és kb minden második ottkapható ruha vállalható esküvőre ;) pl: [link]


Az első ruci nagyon tetszik de szerintem esküvőre sok.


A fekete-fehér-piros szabály amúgy nem annyira szigorú, a mintás ruhák nem is tehetőek ide. Ha nem nézel ki menyasszonynak, menyecskének, vagy gyászolónak mehetnek azok is.

2019. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

“Lagziba vendágként milyen ruhában menjek?”

Elegánsban. Az egy esemény, ami nem rólad szól, ne ott villants, nem buliba készülsz. Az Orsay ruhák stílusa tényleg pont megfelelő.

2019. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Villantani nyilván nem akarok,de apácaruhában sem fogok menni.Amúgy sem stílusom a nyakig begombolt kosztüm,miért vennék fel épp most ilyet?

Valami köztes megoldást keresek...

2019. máj. 16. 23:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Bordó/mahagóni sem jöhet szóba?
2019. máj. 16. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!