Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki vesz egy sima farmert (olcsón), és otthon magának ráspollyal "kikoptatja", megszaggatja?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nem ordít róla hogy saját kezűleg lett szakadt gatya belőle, de a gazdája elmondja. Mit szólnál hozzá?
2019. máj. 21. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Anno mi ia ezt csináltuk a kocsmából hazafelé. Akkor még le alkeszoztak minket. Aztán csak idő kellett éa divatot teremtettem.
2019. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Szerintem teljesen oké. Mármint ha mindenképp szaggatott, meg ilyen nadrágot akar valaki, akkor ez még is jobb megoldás, mintha venné az agyonárazott nadrágokat.
2019. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Azt szolnam hozza, hogy me' kellett tonktetenni egy amugy faja kis nadragot.


Hogy miert mondod el barkinek is, hogy te koptattad ki? Hogy miert fontos az neked, hogy te is 'mutasd' ki vagy (illetve kinrk akarsz latszodni), hogy neked is telik a koptatott farmerre, mindezt olyan embereknek, akik amugy lesz*rnak, semmibe vesznek ha nem 45 ezerert vettel farmert a minimalberedbol? Ezekre csakis te tudod a valaszt...

2019. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nyilván nem mondom el minden szembejövőnek hogy én koptattam ki. Azért írtam így mert úgy szeretném megcsinàlni hogy jól nézzen ki es ne legyen feltűnő, a lényeg az hogy HA tudnák az emberek hogy nem telik (mert valóban nem telik) 45 ezres nadragra vajon mit gondolnának...

Lehet rosszul fogalmaztam, arra voltam kíváncsi hogyha rájönne, mit szólna egy átlag ember.

Érdekeltek a vèlemények, attól hogy valaki szerint gáz, én még meg fogom csinàlni csak kíváncsi voltam.

Egyébként azért kell tönkretenni a faja kis nadrágot mert véletlenül kiszakadt egy helyen és szerintem valami egész jó dolgot lehetne kihozni belőle ha pár helyen még kikoptatom. Szóval az első nem is járt olyan messze. :D

2019. máj. 21. 23:39
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Hogy egy vilagtalan emos
2019. máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Milyen 45 ezer? Az en koptatott farmerem 8 ezer volt.... nem hugo bossba meg armaniba kell vasarolni. Bar ott ketlem hogy lenne ilyen naci.

H&m, new yorker, zara, bersha legdurvabb esetben is 12 bol meguszod nem 45bol....

2019. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

C&A-ban egyszer kínomban vettem 14ezerért farmert, mikor máshol sehol nem találtam normális méretet, és már nagyon kellett egy új.

Annál drágábban még sehol nem láttam átlagembernek való üzletben...

De lehet velem van a baj. :D


Egyébként, a hozzàfűzött komment után azt mondanám, hogy ügyes és kreatív az illető, hogy szakadt ruhából hoz ki használhatót.

Ha valaki az eredeti kérdés szerint konkrétan azért vesz új gatyát, hogy szétbarmolja, az simán ostoba divatliba. :)

2019. máj. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Sokkal jobb mintha eleve úgy vennéd.
2019. máj. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

“Azért írtam így mert úgy szeretném megcsinàlni hogy jól nézzen ki”


Ha azt akarod, hogy jól nézzen ki, ne szaggasd szét.

2019. máj. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A 3. kommentre reaglàltam azzal hogy 45 ezer. De èn is max 8-ért vettem a gyárilag szakadt gatyàimat.

Köszi mindenkinek a véleményt!

Ma megcsinálom, aztán meglátjuk milyen lesz. Egy próbát megér.

2019. máj. 22. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!