Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket érdekelne egy goth...

MaryRead kérdése:

Titeket érdekelne egy goth Youtube csatorna és angol nyelven lenne, de első sorban a magyar és európai gothokkal foglalkozna?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2019. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Engem igen. De ezt itt hiába kérdezed meg szerintem mivel egy elég kis szubkultúráról van szó kevés embert érdekelne gyakoriról.


Ellenben ha angol nyelven indítasz csatornát és jó a tartalom már egy jóval nagyobb közönséget érhetnél el. :)

2019. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem olyan jó a nyelvtudásom. Maga a téma viszont érdekelne.
2019. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Igazából kiderül vallatáskor. Sokszor még csak nem is az első pár évben jön a hihetetlen növekvős rész. A szubkultúrák réspiacként is szép stabil számokat tudnak produkálni, csak tudni kell törzsvevőként megszólítani a veled azonos gondolkodásúakat. Ha nonprofit, akkor is érdemes kicsit így gondolkodni, mert kicsit vélhetően ínségben jelenthetsz jó falatot, ha tényleg el tudsz jutni (általában lehetőleg lépésenként) egy igen nézhető szintre. Szóval én bíztatlak, mint a goth áramlatok távoli megértője, de nem belefolyó külsős, hogy tedd, amit tenned kell! Eljön az idő, amikor ellenállhatatlan leszel, csak tedd, amit tenned kell! Fejlődsz, alkalmazod, lépésről-lépésre.
2019. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
magyarul beszelj mar ocskos
2019. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
én is gondoltam rá, hogy indítanék egy hasonló youtube csatornát, de túl introvertált vagyok a videózáshoz és nem is értek hozzá. viszont az ötlet szerintem hiánypótló lenne
2019. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem van egy halom külföldi goth youtuber.

Milyen magyar gothokkal akarnál foglalkozni? Szerintem az országban nem nagyon van jelen igényes goth réteg. Jó az igènyest arra értem akik tényleg valódi goth zenét hallgatnak (gothic rock darkwave, coldwave, deathrock, industrial, EBM stb..) és nem Szimfónikus metalt, meg nem is a Nigthwisht hiszik echte goth zenekarnak. És gothként is öltözködnek de nem ebayes meg alis és wishes gagyiságokat aggatnak magukra.


Akik vannak és hallatni akarják a hangjukat azok már mind vagy vlogolnak magyar nyelven vagy pedig blogot vezetnek.


Szerintem ha magyar gothokal akarsz foglalkozni akor a magyar nyelv lenne a célszerű az angol helyett.


Az a helyzet hogy a magyar goth szintér eléggé pici nemzetközi viszonylatokhoz képest. Nem hinném hogy nagyon érdekelné pl a németországi gothokat a magyar gothok helyzete

Európai gothokkal meg foglalkozik egy rakat youtube csatorna.



Persze ha úgy érzed egy próbát megér akkor vágj bele. Aztán majd eldől mennyire működik a dolog.

2019. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszéljünk már úgy erről mintha űrrepülőgép gyártással foglalkozó gyárat nyitna valaki. Semmiből nem tart elkezdeni. Ráadásul egy csatornát azért kell elindítani, mert örömmel csinálja az ember és szeret az adott témával foglalkozni. Ha a siker lebeg a szemünk előtt csak erőltetett és lelketlen lesz az egész.
2019. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!