Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a fekete-fehér...

Mit gondoltok a fekete-fehér hosszanti csíkozású nadrágokról függetlenül attól hogy divat vagy sem, ciki lehet vagy inkább divatos?

Figyelt kérdés
Nekem még mindig újdonság ez a hosszanti csíkozás, alig látok ilyet lányokon. Írták pár oldalon hogy hosszítja az alakot, de akkor miért nem hordják? Ciki lenne? Szerintem amúgy jó hogy létezik hosszanti is, mert már felsőkben is kapni ilyet és végre nem a vízszines csíkosak vannak amik szélesítenek.

2019. máj. 23. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokszor látok ilyet másokon. Az ilyen tipusú nekem is tetszik: [link] . A sima farmer csíkozva annyira nem.
2019. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a sima farmer is tetszik, de csak az, amin vékonyak a csíkok

Én azért nem hordok, mert sehol nem találok :/

2019. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de nem hordok ilyet mert szerintem nekem nem állna jól. A vékony csíkok még talán, a vastag csíkok biztos nem. Ez az egy oka, hogy nem vettem még.
2019. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre ez jut eszembe:

[link]

2019. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én az ilyen csíkosra gondoltam ,szerintem ez a vékonyabb csíkos jól néz ki.


[link]

2019. máj. 23. 15:27
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez meg a vastagabb:


[link]

2019. máj. 23. 15:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Sima egyszínű fekete vagy fehér toppal gondoltam. Lehet a második kép amit posztoltam ott nem előnyös a csajon a nadrág.
2019. máj. 23. 15:29
 8/10 Metionin ***** válasza:
Nekem tetszik, van is és szeretem is. Csak az ilyen testhezálló vastagabb csíkos (de nem leggings), amúgy tényleg olyan mint Beetlejuice-nak :D az ilyen lengébbek nem tetszenek.
2019. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A lenge nekem sem tetszik. Én nem is emlékeztem erre a Beatlejuicera, vagy mire. :D
2019. máj. 23. 17:37
 10/10 ívy1 ***** válasza:
Nekem egy cicanadrág van ilyenbe,szeretem hordani.
2019. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!