Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek egy olyan pulcsit...

Felvennétek egy olyan pulcsit vagy dzsekit, ami jól néz ki, de kicsit "viszketős" anyaga van?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ember hangulatát is tönkre tudja vágni ha állandóan viszket a teste a pulcsitól..Állandóan vakarózni meg nem szép látvány.
2019. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, volt már ilyen, nem tudtam hordani.
2019. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nem bírom elviselni, az egész napomat tönkretenné. Van egy gyönyörű (nekem legalábbis az) pulcsim, megvettem, mert szerelem volt első látásra, egyszer sem volt rajtam. Kidobni meg sajnálom:(.
2019. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, van egy-két olyan felsőm, amik jól néznek ki, de különböző okokból nagyon kényelmetlenek, de nem szeretném kidobni őket, ezért minden alkalommal azt mondom magamnak, hogy egy napot simán kibírok bennük, aztán mindig megbánom :D Szóval szerintem hanyagold, főleg mivel egy dzsekit hetente többször is hordasz
2019. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!