Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiaknál szerintetek nagyon...

Férfiaknál szerintetek nagyon gáz és idejétmúlt az a felsőruházat, amikor hosszúujjú pólóra húznak egy rövidujjút?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:

[link]


Természetesen színben egymással passzoló darabokra gondolok. Légyszíves a korotokat és nemeteket is írjátok le a válaszban :)



2019. máj. 27. 13:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%

Ha tetszik akkor hord és szrd le a besavanyodottak véleményét :).

Egyébként jön vissza divatba a "tumbli" meg a "grunge" divatok miatt de inkább a tinik körében.

(Tudom, h a grunge nem divatirányzat hanem zene de sokan stílusként emlegetik.)

2019. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik az ilyensmi :) lányokon is, de én még sose próbáltam.

18/l

2019. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó

17/l

2019. nov. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz, értelmetlen. Döntse el, hogy hosszú vagy rövid ujjút akar hordani. Vagy ha ennyire akarja mindkettőt, a rövidet vegye fel alulra, vagy vegyen fel egy vékony mellényt, úgy oké. Ha valaki így akarna bepróbálkozni nálam, biztosan elhajtanám. Nem azért mert felszínes vagyok, hanem egyszerűen rohadtul ízléstelen. Valakinek lehet bejön, de az biztosan nem én vagyok.
2019. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

szerintem ha igaz amit írnak h 15 éve volt divat, akkor nemsokára ismét így fog járni minden 3. ember. Ha időben elkezded, akkor egyedi leszel! :D


:D...valahogy mindig ismétli önmagát a divat...csőgatya -> trapéznadrág -> csőgatya...mittoménmi, pici változtatásokkal remixelve :D

2019. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

No vagyok, sztem jol nez ki, ha passzolnak. Nekem kifejezetten bejon.

Az oltozkodes az egyeniseget kene, hogy kifejezze. Aki a divat utan megy, az olyan is, tucat. Stilust lehet kovetni, annak latom ertelmet.

2019. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jol nez ki.

Ez a típusú cucc mar kezd visszajönni a divatba, nagyon sok emberen latom foleg külföldön, csak hat ugye a magyarok eleg elmaradott nemzet, megfigyelhető a válaszok alapján 😃

2019. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Felejtsd már el, IGEN!
2019. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!