Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tartósak, jó minőségűek a...

Tartósak, jó minőségűek a H&M-es táskák?

Figyelt kérdés
Most láttam egy nagyon jó barnát, csak nemtom, h megérné-e, megvenni, elég drága...
2010. júl. 7. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jók! Nekem van pár, mindegyik jól bírja, pedig én eléggé nyúzom szegényeket.
2010. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze.A H&M nagyon jó márka.:Digaz én nem táskákat hanem ruhákat,sálakat meg iyleneket veszek ott,de mindegy mert nekem csak jó tapasztalataim vannak.Szerintem nem adnának el gagyit.ha meg mégis tönkre megy bárhol visszaveszik[bármelyik üzlet] csak tartsd meg a blokkot.:D
2010. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap megveszem :D
2010. júl. 7. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én 8000 Ft-os táskám majdnem 2 évig bírta úgy, hogy mindig dugig volt tömve, amolyan cipekedős táska volt és szinte mindig azt hordtam.

Ja, 2 év után nem ment tönkre hanem eladtam mert már nem kellett, annyi volt, hogy a belső zsebnél a bélés anyaga viseltesebb volt, meg a merevítő úgy kibújt, ahogy a melltartóké szokott.... használható volt, annyi, hogy már nem nézett ki újnak.

2010. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!