Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csak nők hordhatnak...

Miért csak nők hordhatnak gumicsizmát a férfiak nem? Lányok mi a véleményetek ha egy srác gumicsizmát vesz fel, (pl ilyet: KÉP)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2019. máj. 30. 21:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
A műhelyemben szoktam csak gumicsizmát hordani, amikor láncfűrésszel mészárolom le a foglyul ejtett nőket mert kell a hely az újaknak. Szerintem teljesen logikus és megérthető, hogy nem szeretném ha csurom vér meg szr lenne a zoknim.
2019. máj. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%

9!

Ekkor elgondolkodtató hogy ha a férfiak meg tudják oldani hogy ne ázzanak szét a félcipőjükben akkor a nők erre mirért nem képesek??

2019. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Nőknél is nevetséges.Nem szellőzik,belerohad a lábad.A legtöbben mem is esőben hordják,hanem napi szinten mióta divatba jött a Hunter.
2019. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az emésztőgödörásó-gumicsizma, meg ilyen térd fölöttig érő horgászós az nagyon menő. Zsebes kertésznadrág hozzá és erre egy szétgombolt frakk és csokornyakkendő, meg cilinder. Az úgy tök menő, csak vigyázni kell, ahogy a metróra szállsz, hogy le ne lökje a búrádról.
2019. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én pasiként simán felveszem a hosszú szárú csizmát szar időben, pl. a mostani májusi esőkben is hordtam. Na nyilván nem a Hellokitti-s virágmintás rózsaszín csizmákat hordom, hanem sima fekete-barna színekben. Van nekem is Hunterem, ezen kívül egy Aigle Parcours vadászcsizmám /egyértelműen pasis viselet/, valamint egy Foganza lovaglófazonú csizmám, ez amolyan unisex viselet. Hozzájuk valami sötétebb szűk nadrág, valami jó szabású szintén sötét kabát és kész. Esőben-hóban-latyakban valóban praktikus, de szerintem jól is néz ki. Volt már néha, hogy megnéztek, de pl. ha annyira nagy hó/eső/sár van van, akkor rám sem néznek /még egy bevásárlóközpontban sem, mert tudják, hogy kint milyen idő van.../, annyira természetesnek veszik, hogy egy pasi is hordhat csizmát.


Egyébként nem értem, hogy nálunk miért nem divat, miközben télen minden 3-4. nőn hosszú szárú csizma van. Pedig ez eredetileg férfiviselet ám... Ne csak a földműveseket vegyük ide a gumicsizmával, hanem a lovasokat, katonákat, vadászokat is a mindenféle hosszú szárú csizmával.

2019. jún. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15. válaszadó!

Teljesen igazad van, főleg ha a törökökre visszatekintünk, igazi férfias lábbeli a csizma. Én nagyon örülnék neki, ha nálunk is divatba jönne. Az a baj, hogy mi, férfiak nem akarunk annyira foglalkozni a divattal... Pedig csak mondom, ha egy feleségen hosszúszárú csizma van, akkor szép a pár együtt, ha a férfi is hosszút hord...

2020. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Utcára, esőben férfinak sem ciki, csak ki kell mozdulni a komfortzónából. Lesz aki megnéz, de akkor mi van? Levenni nem fogja rólad!
2020. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!