Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Orient vagy Seiko jobb óra márka?

Orient vagy Seiko jobb óra márka?

Figyelt kérdés
Kettő közül melyik a jobb?

2019. jún. 1. 01:04
1 2
 11/16 Mojjo ***** válasza:

@10: Felső-középkategória nem egyenlő felső kategóriával. A többivel meg szimplán nem értek egyet.

Nem szalagmunkásságról van szó, simán arról, hogy jól megcsinált, minőségi, jóféle, 21600/min-es járású mechanikás, zafír üveges órák nem belépőszintűek. A belépőszintet kristályüveges Orient Cal F6xxx vagy Seiko Cal 7S mechanikás órák jelentik a kérdésben szereplő márkáknál. Ez szerintem elég evidens, nem hiszem, hogy sokat kell ezt ragozni.

2019. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kicsit utánanéztem és én se értek egyet. Nevetséges lenne, ha 600 ezer alatt lenne a belépőkategora.


Grand Seiko ára az 1-1,5 millió forint ami már a Rolex-el megegyező csúcs kategória.

Ez alatt meg van egy szakadék mert az alatta lévő Seiko kategória az az 1000 dollár körüli órák, és nem igaz, hogy Seikonál ne lenne felső kozép kategória csak a "csóró" ezer dolláros órák meg a milliós Grand Seiko.


Szóval szerintem 200 ezer és 300 ezer között már a felső közép kategória van.

Belépő az meg 50 ezer, ugyanis 50 ezerért már vannak mechanikus órák.


Elég vicces lenne, ha 50 ezres óra ugyanaz a kategória mint a 300 ezres.

Gondolom 10-esnél a "Rolex az alap"... Aki egy autó aráért vesz órát az se 100-as.

2019. jún. 28. 00:47
 13/16 anonim ***** válasza:
A rolex 1-1.5 milliós modelljei egyáltalàn nem tartoznak a csúcskategóriába. Amúgy aki ár/érték arány meg funkcionalitás alapján akarja az órákat besorolni azoknak fingjuk sincs az egészről. Az alapján a 2000 forintos Casio F91W lenne a csúcsok csúcsa.
2019. jún. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen, következő komment az, hogy 1,5 milliós Rolex a belépőszint :D


Orbán Rachel, te vagy az?

2019. jún. 28. 19:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Attól mert valami nem felsőkategória az még nem lesz belépőszint. Tudod van még egy pár kategória köztük.
2019. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Grand Seiko ára az 1-1,5 millió forint ami már a Rolex-el megegyező csúcs kategória.


Ez alatt meg van egy szakadék mert az alatta lévő Seiko kategória az az 1000 dollár körüli órák, és nem igaz, hogy Seikonál ne lenne felső kozép kategória csak a "csóró" ezer dolláros órák meg a milliós Grand Seiko."



Dehogy van szakadék!


[link]


Nézd meg az árkat!


1.6-ról szépen lépked lefelé, van 1.2, van 800k, van 400k-s óra..

2019. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!