Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a ruhákról és a színeikről, illenének hozzám vagy sem?

Figyelt kérdés

Imádom az ingruhákat, szerintem nagyon csinosak. Szeretnék venni egyet, de külső szemlélő is jó lenne ha megmondaná, hogy ilyen adottságokkal hogyan állna.

Nem tudom hogy a nude, erősebb zöldebb, vagy keki állna jól. Ezek közül gondoltam egyet, pirosam már van, feketét, fehéret, kékek amik még divatosak nem tetszenek.


Homokóra alkatom van, elég fehér, kicsit sápadt bőröm, csokoládébarna a hajam kicsi vöröses beütéssel és kékeszöld szemem.


1:

[link]


2: [link]


3: [link]


4: [link]



2019. jún. 6. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A 2. és a 4.szerintem szép,viszont az,hogy jól állna-e neked,így nem lehet megmondani.Magasságtól is nagyon függ,meg,hogy hogy oszlik el rajtad a súly.
2019. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A modellek magasak, vékonyak, rajtuk minden jól áll. Bújj bele, fotózd le magad a próbafülkében, és úgy kérj tanácsot.
2019. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs a közelben ilyen bolt, ezért is szoktam netről rendelni. Amúgy alacsony vagyok.
2019. jún. 6. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem feltétlen lesznek neked jól,mert össze nyomnak,de próba szerencse.
2019. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, nehéz alacsony termetre találni ruhát. Rengeteg a midi meg maxiruha. Testhezsimulósat meg nem szeretnék, nem is jó nyáron a nagy melegben, a miniruhák nagy része meg közönséges.
2019. jún. 6. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!