Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Segítenének a ballagta...

Lanyok! Segítenének a ballagtatos szettemben?

Figyelt kérdés
Iden nekunk kell ballagtatni. Azt mondtak hogy a lanyok is vehetnek nadragot szoval en is azt fogok. Az outfit : Fekete szandal, Fekete bornadrag ami leggings es egy feher atlatszo bluz (vennek ala feher trikot) es az lenne a kersedem hogy leggingsbe turjem be a bluzt vagy ne? :)
2019. jún. 7. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Ne türd be.

De amúgy szerintem nem biztos hogy való ballagásra bőr leggings. De lehet csak én látom így.

2019. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Azt mondta nekunk a tanar hogy fekete nadrág legyen a lanyokon de ne farmer. Mas leggingsem meg nincs szoval szerintem jo lesz:)
2019. jún. 7. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

A sarokig kíséred a ballagókat és ott is maradsz?

Átlátszó felső, bőrnadrág és szandál.... semelyik nem illő, külön sem nemhogy így egyben "outfit"ként.

2019. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem se huzz leggingset. Egyaltalan nem alkalomhoz valo. Se a sima leggings, se a bor. Vagy ruhazz be gyorsan egy elengans szovet nadragra vagy huzz szoknyat. Ja es szerintem barmjt huzol alulra, turd be a bluzt.
2019. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves #3-mas :) Ne alkoss ugy rolam velemenyt hogy nem ismersz! Mint ahogy irtam a bluz ala trikot vennek. A bornadragnak csak az eleje bor a hatulja sima, fekete😉 Egy egyszeru szandal pedig nem ertem hogy miert olyan nagy gond elvileg mindenki azt hord nyaron...
2019. jún. 7. 17:56
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

De ennyi alapján teljesen lelehet vonni, hogy gőzöd sincs hogyan kell öltözködni. Ünnepi lábbeli fekete és zárt télen is, nyáron is, bőrnadrág akkor is ha csak az eleje az nem ünnepélyre való.

Vedd fel nyugodtan, legyél proli ;)

2019. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ezt a hasznos valaszt biztos jobban erzed most tole magadat😑 De tudod mar meg szoktam hogy mindenki csak piszkal:(
2019. jún. 7. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Èn tényleg nem akarlak bántani, csak leírom a véleményem..

A felső akár jó is lehet, ha tényleg húzol alá egy trikót, DE, nyár van és 40fok, két réteg felsőben megsülsz!

A nadrág sehogy sem jó! Felejtsd el! Eleve nem illik sem a bőrnadrág sem a leggings az alkalomhoz, plusz szintén hangsúlyozom, hogy nyár van, nem a bőrhatású cuccok szezonja, valamint a szandál és a bőrnadrág baromira üti egymást. A szandál azt sugallja, hogy nyár van, míg a bőrnadrág őszi/téli viselet. Egyszerűen nem passzol egymáshoz a kettő. Nagyon gagyi és olyan olcsó hatást kelt ez a “szett”.

Legalább egy másik nadrágot vagy szoknyát keress.

2019. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De milyen nadragot? A tanar azt mondta hogy ne farmerbe jojjunk
2019. jún. 7. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem csak farmer meg leggings létezik. Vannak elegáns fekete nadrágok! A leggings amúgy sem nadrág! Hosszított felsőhöz inkább tunikához kellene felvenni, csak sokan ezt figyelmen kívül hagyják🙄

Például ha a H&M oldalán szétnézel, a nadrágok között “cigarettanadrág” néven például tök jó csinos gatyák vannak, 3990-ért.. nem egy nagy beruházás. De akármelyik kínaiban, vagy gyakorlatilag bármelyik üzletben találhatsz normális nadrágot. Vagy bemész és kérsz segítséget, elmondod, hogy mire kell, segíteni fognak.

2019. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!