Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Csajok mit ajanlanatok honnan rendeljek bikinit?

Tangás bikini 2 reszes szettet szeretnék. A normál bugyis bikinikben elég röhelyesen festek, olyan mintha pelenka lenne rajtam így nem bírom elviselni magamon.

Tudnatatok ajanlani egy webshopot ahonnan max 1 heten belul megerkezik es vannak szep szinek?? Egy színűt szeretnék. Sárga, narancs, piros, esetleg fekete

jún. 12. 19:12  Privát üzenet  

A válasz

Szia, én már szívtam meg rendeléssel, hiába írjak oda a méretezést centire, rajtam mégsem állt jól. Ha csak nem vagy sztenderd bikinimodell alkat, én azt javaslom próbálj.

Amúgy a bronpix - en vannak szépek, túl szépek, nagy a csábítás :) de szerintem próbálni kéne.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 12. 19:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen cipoboltokat ajanlanatok? Tamarishoz hasonloakat keresnek!
Kondis ruhakat milyen oldalakrol rendeljek?
Szerintetek (magas derekú) paper bag fazonú nadrágból mekkorát rendeljek ha farmerból 36-os kell?
Hol vegyek/rendeljek magassarkút elérhető áron?
Sinsay farmer méretbe milyet rendeljek?
Honnan rendeljek melegítő szettet?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!