Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kozepiskolaban mar gaz hatizsa...

Kozepiskolaban mar gaz hatizsakot hordani?

Figyelt kérdés

Egy ilyesmire gondolok: [link]

Nagyon szeretnek sima taskat, viszont rettento mennyisegu konyvem van, ezert mindig faj tole a vallam/hatam.


2019. jún. 14. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne gáz? Nem az.
2019. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy női ridikül. Ezzel randira lehet menni, meg délután flangálni a városba. Ha ebbe beletuszkolsz 8 matekkönyvet meg spirálfüzetet, 2 hét alatt elszakad a pántja. Minden normális középiskolás diáklány hátizsákkal jár iskolába.
2019. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Régebben a lányok oldal táskával jártak de visszatért a hátizsák megint. Ezzel amit linkeltél ne is próbálkozz szerintem.
2019. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Metionin ***** válasza:
95%
Dehogy gáz. Mi anno mind hátizsákkal jártunk mert orbitális mennyiségű könyvet kellett cipelnünk. Mostanság is a többséget hátival látom.
2019. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Gáz? Nálunk egy csomóan hordtak hátizsákot.
2019. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Mi gimiben nem hordtunk hátizsákot. Viszont most egytemen mindneki azzal jár. De divat is lett megint.
2019. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
96%
Egyetértek az előttem szólókkal. Ez a táska nem birna a konyvek sulyat. Mostanaban megint divat lett a hatizsak a lanyok koreben is. A helyedben inkabb egy ertelmeset vennek az utobbibol.
2019. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk sokan hátizsákot hordanak. Csak ha valami program van a suliba akkor megyünk ridiküllel.
2019. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem hasonló volt középsuliban is. Bár nekünk nem kellett sok cuccot hordani, mert könyveket nem nagyon használtunk órákon, szóval sokszor csak egy füzet volt nálam, tolltartó, innivaló meg apróságok (zsepi stb.). Ha kevés cuccod van, akkor szerintem egy ilyen kisebb táska is elég, akár normál válltáska, akár háti változat, viszont ez tényleg csak kevesebb és könnyebb cuccokra lett kitalálva. Ha neked sok dolgot kell magaddal cipelni, akkor egy nagyobb, masszívabb hátizsákot célszerűbb venni.
2019. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Abnormális a magyar oktatás, hogy egy ilyen táska leszakad a könyvek mennyiségétől...
2019. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!