Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek a Killstart?...

Szeretitek a Killstart? Rendeltetek már onnan valamit?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, nagyon.

A ruháim nagyrèsze killstaros


Jó hétköznapokra is hordható cuccokat árul és tökre megfizethetően.

Az anyaghasználata is jó.


Bár már voltak vele kapcsolatban csalódásaim is (néha furán méreteznek és a necc cucaik gagyin vannak megcsinálva meg már többször volt olyan hogy a rendelés összekészítésénél benéztek valamit)

Ezeket leszámítva viszont teljesen megvagyok vele elégedve.


Bár mostanában kezdem azt érezni hogy a dark szubkultúrában a hottopic szinonímájává vált.

Túl populáris lett.


Azért a Punkrave-et nem körözi le. De lazább hètköznapibb öltözetek szintjén nagyon jó cuccokat lehet kifogni az oldalon

2019. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vacak közalkalmazotti fizetésem mellett nem az "aprópénz" kategóriába tartozik számomra, de ha az ember kivár egy akciót, úgy belefér. Főleg, hogy minőséget kapok a pénzemért cserébe.


Egy oldaltáskám, egy hátizsákom, egy pulcsim, egy sálam és egy tapestry-m van tőlük, nagyon jó minőségűek, nyúzhatóak, annyi hogy mindennapi használat és az én bénázásom mellett a táskák műbőr részei kicsit megkoptak.


Az egyik rendelésemből kimaradt egy nyaklánc, elfogyott a készletük, vér profin intézték a dolgot, 24 órán belül válaszoltak a levelemre, felajánlották, hogy levásárolhatom az árát vagy visszautalják a pénzt.

2019. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En is szeretem, rengeteg holmim van toluk, de ja, van hogy kapasbol eladom a cuccot amint megjon, mert csunyan el van meretezve :( De a legnagyobb resze azert jo minosegu.

(A cipok viszont irto gagyik)

Sajnos tenyleg eleg mainstream a ruhaik jo resze, de en inkabb a sima fekete amde erdekesebb szabasu dolgokra utazom, a feliratos, mintas dolgokat nem szeretem. Nekem pl pont a PunkRave tul sok, sallangos, bar van egy-ket ruham toluk is amit szeretek.

2019. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jó cuccaik igazából sok goth-nak az a baja vele hogy telepakolják mindenféle szimbólumokkal amiknek egy dolog hogy semmi köze egymáshoz de sokan meg úgy meg is veszik hogy lövésük sincs a rajtuk lévő jelek mit jelentenek.

Illetve nekem sok ruhájuk ez a "nagyon antiszoc edgy vagyok dögöjjé meg" és már kicsit gáz az ilyen "netflix és ne érj hozzám" meg "az álmaimban mindig meghalsz" ez úgy 16 éves korig volt menő aztán inkább gázos. Persze vannak amik jópofák és még a megmosolygós kategória.

Illetve ismerősöm szerint ha magas vagy ne vegyél leggingset tőlük mert rövidek.

Ezeken kívül vegyes érzelmeim vannak, akciósan szoktam vásárolni, amiket eddig vettem:

2 kitűző, egy moly és egy ouija, szépek, jó a kapocs, sosem estek le, jó cucc.

2 bugyi, purraise satan és keiko kitty, ezekben csalódnom kellett, nagyon kényelmes de a fehér minta, főleg a keikon, elkezdett töredezni és potyog le, kár érte

You say witch like it's a bad thing tote bag, ez viszont iszonyat jó, szétakciózva vettem, a tote bag általában ilyen vékonyabb bevásárló szatyor szóval arra számítottam. Nem az. Vastag merev vászon, erős pántok és CIPZÁR, 10/10, 8 angol fontért szinte lopásnak érzem megvenni.

2 póló, You say witch like it's a bad thing és In goth we trust, mindkettő a női "oversize" póló. Az anyaga iszonyat puha (meg is kérik az árát) a minta is jó minőségű, eddig nem volt baj, viszont ez tényleg oversize, nem vagyok nádszál, L-es pólókban érzem jól magam de ebből az XS-es is elég lezser, kb mint "normál" nőiből egy XL-es.

Pentagram fülbevaló, én igazából levettem az akasztót és az övláncomra vettem, tényleg acél, jó nagy, fülbe nekem kicsit nehéz lenne, az oldalai picit élesek, kikoptatta szép lassan a nadrágom ahol súrolta de füliként ez aligha gond.


Szerintem drágák de szokott lenni "mindenre x%" kedvezmény , a kiárusított cuccokra is,. olyankor érdemes venni, vannak erős pontjaik amiket érdemes megvenni.

2019. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hahaha utolso, a leggings tok igaz, 170 centi vagyok es mind rovud 😂 feneknel meg rohadtul bo, pedig nagyon nagy hatsom van, XL-es meret kell. De kaptam baratnomtol egy XXL-es mubor Killstar leggingset es az meg kicsi...

A taskaik amugy nagyon jok, a vaszon anyaguak meg plane!

2019. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!