Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek van/volt vele tapasztal...

Akinek van/volt vele tapasztalata milyen minőségűek ezek az "alap" puma cipők? (kép lent)

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:

[link]



2019. jún. 21. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van, sima fehérben. Kb 2 hónapja van meg, eddig gond még nem volt vele.

A talpa nagyon kényelmes, és puha. Ez az első cipőm, amiben 3-4 óra után nem kezd el fájni a talpam és a sarkam, hosszú ideig tudok benne állni, szóval tényleg ez nagy pozitívum.

Mindenképp vegyél hozzá egy jó tisztítót, mert hamar koszolódik.

Persze csodát nem kell várni 15 ezerért, gondolom utcai használatra szánod, arra meg tökéletes, én nagyjából napi 2 km-t fixen sétálok, amihez néha meg jön egy kicsi, és eddig semmi baja a cipőnek.

2 naponta tisztítom, én a Deichmannban vettem, és ott vettem hozzá egy ilyen tisztító sparyt, amit kifejezetten fehér cipőkhöz ajánlottak.

Szerintem mindenképp jobb választás, mint például a hasonló árban lévő adidasok, már csak a talpa miatt is, mert a Pumában van ez a puha betét, amitől sokkal kényelmesebb (nekem van mindkettő, szóval tapasztalat).

Ja, és készülj az első pár napra ragtapasszal, nekem felhorzsolta kicsit a lábam hátul, nehogy összevérezd a fehér cipőt :D

(Nem tudom, másoknál mennyire gyakori, hogy minden új cipő feltöri a lábát)

2019. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem egy Boost de minőségileg elég jó.Számomra nem annyira kényelmes,egésznap nem bírom benne,mert túl kemény a talpa,viszont megvan már kb egy féléve és semmi baja.Illetve tisztítani is nagyon könnyű.
2019. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!