Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, hordanátok?

Férfiak, hordanátok?

Figyelt kérdés

De komolyan, ez minőségi, vagy csak drága?

Hordanátok ezt nyugodt szívvel a hétköznapokban? (munka, szórakozás, vízi sportok,...)


[link]



2019. jún. 22. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem értem azokat akik leszólják mit gondolnak.


Ennél komolyabb órát? Minek? Mit? Seiko egy nagyon jó és komoly óramárka. Grand Seiko órái drágábbak mint sok Rolex vagy Omega. Ez az óra meg kb. úgy néz ki mint egy Rolex fekete Diver. Szerinte nagyon szép és jó óra. 6R mech is elég pontos és jó.


Nekem nagyon tetszik az óra. Inkább dress watchokat hordok, de ha divert vennék akkor én is ilyesmit vennék magamnak.


Fémszíjat se értem minek szólja le bárki, le lehet cserélni, 1 perces művelet. Megvenni meg fémszíjjal érdemes, mert ha utólag veszi valaki akkor az nagyon sokba kerül.

Én bőrszíjas órákat hordok, mégis mindig gyári fémmel veszem pont emiatt.

2019. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem egy nagyon szép és jó óra.

Diver, tehát öltönyhöz nem venném fel, de minden máshoz tökéletes.

2019. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!